Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Dave Gross dołącza do ekipy jako scenarzysta Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona™

powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
edited July 2012 in Polski
Overhaul Games z radością zawiadamia, że Dave Gross dołączył do załogi jako scenarzysta Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona™.

imagePoczątkowo, Dave dołączył do TSR jako redaktor Polyhedron Newszine. Później redagował magazyny Dungeons and Dragons, pisząc jednocześnie na boku fantastykę. Jego książki Forgotten Realms zawierają tytuły jak "Czarny Wilk"* oraz "Pan Sztormów"*. Ostatnio opublikował "Księcia Wilków"* oraz "Mistrza Diabłów"* do opowieści z cyklu Pathfinder Tales, oraz był współautorem "Zimowej Wiedźmy."*

“Siedziałem właśnie w kawiarni, narzekając na brak klasycznych RPGów na iPada," mówi Dave, “gdy nagle Trent pojawił się w oparach siarki i powiedział 'Mam dla ciebie robotę.'”

Podczas gdy możliwość grania w jego ulubione gry RPG na tablecie była silnym bodźcem, Dave mówi, że najbardziej ekscytującą częścią jest praca z utalentowanymi ludźmi, których wiedza o grach i Krainach sprawia, że nalega na zajęcie przez nich frontowych pozycji i wymaszerowanie w bój.

Możesz obserwować nieczęste posty Dave'a na twitterze @frabjousdave. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Baldur’s Gate: Edycja Roszerzona™, odwiedź www.baldursgate.com


image  image

*własne tłumaczenie tytułów

CelebIuz

Comments

Sign In or Register to comment.