Skip to content

Hepiniz hoş geldiniz...

13»

Comments

• cyberarmycyberarmy Member Posts: 128
    Hocam oyunu yüklemek için internete bağlanman gerek zaten, daha fiziksel olarak çıkıp çıkmayacağı belli değil.
    Bu gelecek ne yazık ki, PC oyunlarının büyük bir kısmı dijital olarak çıkıyor artık. Ve işin komik tarafı dijital ile kutulun fiyatları aynı oluyor...
    Alparon
  • AlparonAlparon Member Posts: 58
    Suraz said:

degoryan said:

30 yaş altında olan var mı acaba :)

20 yaşındayım :)
    vay beee gençleri kazanmışız :)
  • AlparonAlparon Member Posts: 58
    cyberarmy said:

Hocam oyunu yüklemek için internete bağlanman gerek zaten, daha fiziksel olarak çıkıp çıkmayacağı belli değil.
    Bu gelecek ne yazık ki, PC oyunlarının büyük bir kısmı dijital olarak çıkıyor artık. Ve işin komik tarafı dijital ile kutulun fiyatları aynı oluyor...

Umarım öyle olmaz ya. Ben baya baya, Sınıfları tanıtan, Time of Troubles'ı anlatan, Baldur's Gate Haritalı ve ***Spoiler***Armored Figure***Spoiler*** posterli falan bir deluxe/collectors edition tadında bir şey hayal ediyordum.

O yüzden 18-20 dolar olmasına üzülmüştüm zaten. Dijital ortamda olmamasını çok isterdim. Dandik bir CD kabı ve eski bir CD bile yeterdi halbüki :)
    cyberarmy
  • NooneelseNooneelse Member Posts: 23
    sıkça sorulan sorular kısmını çevirdim biraz önce, sorduğuz soruların bir kısmının cevabı orada var.
  • causeisunknowncauseisunknown Member Posts: 50
    arkadaşlar çeviriye destek vermek isteyenler aşağıdaki başlığı okuyup, destek verebilecekleri pozisyonu yazıp, bana da email adreslerini verirlerse takıma ekleyebilirim:

http://forum.baldursgate.com/discussion/2396/ceviriler-hakkinda
    Alparon
  • TerlikliHayvanTerlikliHayvan Member Posts: 21
    Ve son saatler.
    Kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü BG2'yi defalarca ve çeşitli karakterlerle bitirdiysem de BG1'i hiç oynamadım. Şu an önümde hiç dokunulmamış bir efsanenin Enhanced Edition'u var...
  • lolthlolth Member Posts: 39
    kaçta açılıo bugun 10 da mı?
  • kkramonekkramone Member Posts: 54
    lolth said:

kaçta açılıo bugun 10 da mı?

Evet..

• TerlikliHayvanTerlikliHayvan Member Posts: 21
    Saat de 10 oldu kaçta açılacak ki bu?
  • ttacirttacir Member Posts: 16
    1.3 gb pre load üzerine 500 mb release load ne demek kardeşim. Ön yüklemenin amacı 2-3 mb bir exe yüklersin olur biter. Zaten ön yüklemede bir sürü sorun yaşattılar, şimdi bir de bununla uğraş. Bundan sonra Bg2 EE çıkayacaktır ama ben paramla bir kez daha rezil olurmuyum bilmiyorum?
    edited November 2012
    ttacir said:

1.3 gb pre load üzerine 500 mb release load ne demek kardeşim. Ön yüklemenin amacı 2-3 mb bir exe yüklersin olur biter. Zaten ön yüklemede bir sürü sorun yaşattılar, şimdi bir de bununla uğraş. Bundan sonra Bg2 EE çıkayacaktır ama ben paramla bir kez daha rezil olurmuyum bilmiyorum?

Hocam o 500 MB da önceden indirebilirdin ,keşke bir iki gün önce deneseydin bir daha. Dün gece sadece 100MB lik yeni bir patch geldi ekstradan oda 30 dakikada indi.

Oyunu oynayanların tecrübesi nasıl şu aralar? Ben gece sorunsuz oynadım Khalid ve Jheria'ya kadar ama forumda ağlayan pek çok insan var çok buglı diye (genelde ufak tefek buglar bir tek sürekli masa üstüne atması kötü bir problem)
    Post edited by cyberarmy on
  • lolthlolth Member Posts: 39
    arkadaş buglarda encayntment
    nedir bu bize çektirdikleri yapın 5 ay daaa uraşın bu ne dir yaaa
    aynı buglarda duruo hala
    report edilip fix denenler bile duriii ben bişi anlamadım

içine ettiler butun keyfimin
    fakthe sistem
    Üzüldüm senin adına hocam kötü olmuş. Gece 4-5 saat hiç sağlam bir buga rastlamadan oynadım. Bütün Candlekeepi bitirdim, pusuya düştüğümüz haritayı bitirdim, Kivan'ı gruba alıp onun bulunduğu haritayı biraz açtım ve en son Khalid&Jheria ikilisiyle buluşup bıraktım.

DL problemiydi ilk açıldığında oyun ve zoomun sürekli kendini resetlemesi biraz sinir bozuyor ama bunlar dışında bir problem görmedim.

Firma zaten çok küçük çapta bir firma ve ellerinde ana kodlar olmadan yapmak zorundalar bütün değişiklikleri bir daha ki yamaya kadar biraz sabredin derim. Bu kadar sinir yapmaya gerek yok.
Sign In or Register to comment.