Skip to content

Baldur's Gate: Enhanced Edition dostępny! (preloading)

123457»

Comments

  • fridekfridek Member Posts: 113
    Ściągnięte! i już przeszedłem kilka walk w Kręgach Podmroku - nawet nawet. btw gdzie można zgłaszać bugi związane ze złym wyświetlaniem polskich nazw?
  • cieniucieniucieniucieniu Member Posts: 24
    3:49 w czasu PL ściąga się +-90 kb/s na LTE, oraz dub z hella, jeszcze chwila i sprawdzę jak śmiga, zaraz spać bo na 7:30 do roboty :P
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    edited November 2012
    Program Baldur's Gate: EE przestał działać i nastąpi jego zamknięcie. Nie można nawet odpalić kampani...
    Dziekuje, ide do pracy...
    Lucky
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited November 2012
    .exe przestał działać, czy launcher?
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    edited November 2012
    Niestety exe
    przed pracą chciałem sprawdzić co i jak, wybrałem gotową postać i crit...do Windowsa

    PS: launcher swoją drogą też wywalało jak klikałem download, czy start.
    Odpalałem potem grę bezpośrednio z *.exe
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @fridek – złe polskie znaki są przez to, że beamdog udostępnił wam nie do końca najnowszego builda. W nowszym to chyba poprawili. W każdym razie, poczekajcie z tym do oficjalnego wsparcia polskiej wersji.
    Lucky
  • ZyzioZyzio Member Posts: 11
    Mam nastepujacy problem: sciagnalem gre przez beamdog client, po sporej mece udalo mi sie doprowadzic ja do stanu "ready to play", ale nie moge jej odpalic z poziomu klienta Beamdog. Gdy wchodze do folderu z gra i probuje ja odpalic plikiem exe rowniez wyskakuje mi blad i gra nie rusza. dafaq ?
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    @Zyzio
    Ja tez BGee sciagalem z Beamdog i tez nie dziala. Teraz ciagne z BG launcher. Mam nadzieje, ze tym razem zadziala ;)
  • ZyzioZyzio Member Posts: 11
    Daj znac, jak zadziala to po pracy sprobuje sie przerzucic na tego launchera chociaz nie chce mi sie znowu z tym brandzlowac
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Niestety po sciagnieciu przez launchera gra tez sie wiesza :(
    Porobilem printscreen'y i wyslalem email do support@beamdog.com
    Mam nadzieje, ze pomoga. Dam znac jak odpisza.
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    To są jakieś żarty...brak mi po prostu słów...
    viader
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Dostalem odpowiedz ale oczywiscie to typowy email wysylany do wszystkich czyli:
    "Sprawdz czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, itp. itp.". Odpisalem, ze juz to sprawdzalem i gra dalej nie chodzi. Odpowiedz jaka dostalem to znowu typowy email w ktorym napisali ze wypuscili latke i teraz juz gra powinna dzialac, ale niestety dalej nie dziala :(
    Wg mnie BGee to lipa wszechczasow i dlatego poprosilem o zwrot $$$ wydanych na pre-order.
    Szkoda bo zapowiadalo sie tak fajnie.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Nie wiem czy można mówić, że lipa, bo jednak większości ludziom działa. Fakt, są błędy i sporo ludzi zgłasza problemy, co nie znaczy, że gra z gruntu jest niewypałem. Raczej kontakt z pomocą techniczną, ale nie sam produkt.
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Napisalem ze dla mnie to lipa. Pewnie wiekszosci sie podoba. Moze jakbym mogl w nia zagrac to bym zmienil zdanie, ale tak naprawde to nigdy nie spotkalem sie z gra ktora po premierze mialaby tyle bledow i nie chodzila na wszyskich PC.
    M6k3
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Niestety masz rację. Szkoda, że nie przygotowali się na tak rażące błędy techniczne.
    inicjator
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @Lucky Chyba większości się uruchamia a nie działa jak należy.

    Nie jestem jednak do końca pewny przeglądając to forum, przydałaby się ankieta.
    Luckyinicjator
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    jest ankieta komu działa a komu nie. http://forum.baldursgate.com/discussion/8039/does-bgee-works-for-you/p1 około 20% głosujących deklaruje, że gra im nie działa
    Wybran
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @zwadek Szkoda, że brakuje neutralnej ścieżki fabularnej: "działa ch%*&§$".
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    edited December 2012
    w zasadzie żeby to było wiarygodna sonda, musiałaby być opcja zmiany swojego głosu kiedy zacznie komuś działać, np. po aktualizacji sterowników, albo po kolejnym patchu.
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @Grieg Albo się komuś wysypie, też po patchu.
    Grieginicjator
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    mi sie raczej wydaje, ze ma ona mierzyc jakiej czesci osob gra dzialala w momencie jej wypuszczenia
Sign In or Register to comment.