Skip to content

Ελληνική Ομάδα Μετάφρασης - Πληροφορίες Συμμετοχής

DukeGrDukeGr Member Posts: 43
edited September 2012 in Archive (Volunteering)
Καλησπέρα και καλώς ορίσατε στο Ελληνικό forum εθελοντών μεταφραστών.

Εάν επιθυμείτε να συμμετάσχετε και εσείς σε αυτό το εγχείρημα το μονό που πρέπει να κάνετε είναι να μου στείλετε ένα PM (Private Message) εδώ στο forum με τις εξής πληροφορίες :

1) Επίπεδο γνώσης Αγγλικών ( είναι σχετικά δύσκολα αγγλικά τα κείμενα που θέλουν μετάφραση)

2) Διαθέσιμος χρόνος

3) Ένα e-mail επικοινωνίας

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση είμαι στη διάθεσή σας.

Comments

  • TitusTitus Member Posts: 1
    Καλησπέρα.

    Σε περίπτωση που δεν είδες ένα mail που σου έστειλα, έλαβα το invitation για το google και περιμένω να μου δώσετε access. O λογαριασμός μου στο Google είναι karagiozopoulos@gmail.com και δεν τον χρησιμοποιώ ποτέ για επικοινωνία. Μόλις πάρω access θα αρχίσω να ασχολούμαι και θα είμαστε σε επαφή.
  • DukeGrDukeGr Member Posts: 43
    akoma psaxnoume kosmo, einai poli douleia kai xreiazomaste polla atoma na teleiwsei grigora.
  • dmastdmast Member Posts: 1
    Υπάρχει κάτι νεώτερο;
  • VagelisVagelis Member Posts: 9
    Καλημερα παιδια. Αν και ειμαι αντιθετος με το να μεταφρασουν πανω απο ενας γιατι ο καθενας εχει το δικο του στυλ. Τελος παντων θα μπορουσα να μεταφρασω καποια κειμενα μεσα στον Αυγουστο σε καποιο Word αρχειο , μιας και απο modding ειμαι ασχετος. Εχω advanced στα Aγγλικα. Ειμαι διατεθημενος παντως μονο για το BG 1 ( ή την EE ) γιατι δεν το εχω τελειωσει και δεν θελω spoilers ουτε απο αυτο ουτε απο το 2.
Sign In or Register to comment.