Skip to content

Gra po sieci

2»

Comments

  • Pedro123Pedro123 Member Posts: 3
    U mnie z racji wakacji mam wolne całe dnie, choć bywa że gdzieś wyjadę gdzie nie będę miał dostępu do Internetu. Ale w przeciwnym wypadku dzień i pora dowolne.
  • gaxxxgaxxx Member Posts: 64
    Hey
    Też się piszę na EE, po sieci jeszcze nigdy nie grałem w baldura, pewnie na początku będę strasznie zamulał ale chwile potrenuje i będzie git,
  • ElvarElvar Member Posts: 10
    W jaki sposób będzie usprawniona gra sieciowa w BG:EE,. oprócz tego, że można będzie grać na różnych systemach? Mam nadzieję, że można będzie ustawić gracza, który będzie dzieckiem Bhalaa, bo w BG1 może tylko ten. kto "stawia serwer". Do tego przydałby się szybki (najlepiej w tle) autozapis w grze sieciowej.
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Ktoś już próbował grać przez sieć
  • GregoGrego Member Posts: 3
    Może by tak odświeżyć temat w związku z BG:EE? Ktoś chętny spróbować pograć przez Hamachi/Tunngle?
  • azerus93azerus93 Member Posts: 2
    Ja jestem chętny, z tego co widzę to na razie Multiplayer wygląda tak samo jak w BG2 czyli trzeba podać adres IP hosta. Z programów typu Hamachi/Tungle nigdy nie korzystałem, ale mogę się nauczyć w razie potrzeby.
  • GregoGrego Member Posts: 3
    edited December 2012
    Niestety, z tego co wiem, póki co zwykłe TCP/IP nie działa w przypadku BG:EE (mi w każdym razie wywala błąd bliku Baldur.exe kiedy próbuję się połączyć). Próbowałem również z jednym kumplem użyć Hamachi, ale udawało mu się do mnie dołączyć tylko na kilka sekund, po czym znowu go rozłączało. Wtedy zacząłem się zastanawiać, na ile to wina niedopracowania twórców gry, a na ile tego. że razem z kumplem robimy coś źle ;) Dlatego postanowiłem odświeżyć temat na tym forum aby spróbować znaleźć kogoś, kto wie, jak zrobić żeby działało :P
    Post edited by Grego on
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    chętnie niestety z tego co wiem, i z tego co pisze na twitterze trenta to multi nie działa jeszcze poprawnie i poprawią to dopiero wtedy gdy podłącza mutli do serwera beamdoga czyli w przyszłosci, szkoda bo ja tez gre kupilem miedzy innymi do multi ;d
  • GregoGrego Member Posts: 3
    edited December 2012
    Spróbowałem z jakimiś dwoma gościami ze Słowacji odpalić multi używająć Tunngle. Udało nam się, ale oni nie widzieli nawzajem tego, co robią ( nie widzieli swoich ruchów, tego co piszą itd.). Jako że ja byłem hostem, to ja widziałem wszystko i oni widzieli co ja robię. Może więc we dwóch chociaż da radę pograć? Zapraszam do testów.
  • DoklinShaftDoklinShaft Member Posts: 42
    Ja mogę się pisać na jakieś multi testy :D
  • SmolinioSmolinio Member Posts: 9
    Lerris - człowiek, Paladyn (kawaler)
    Justen - praworządny neutralny elfi mag ("czysty")
    no i Lothar - neutralny łowca (łucznik)

    Otwarty na propozycje jestem jeśli chodzi o grę ale od razu zaznaczam że 8ego zaczynam urlop i będę bardzo miał ograniczony czas na grę. Ale do tego czasu między 16 a hmm aż nie padnę wieczorem jestem dostępny. O ile oczywiście da się zagrać w tego multi bez większych problemów :)
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Panowie był update wieć może zbierzemy się na jakaś gierke ?
  • DoklinShaftDoklinShaft Member Posts: 42
    Spoko, jak ktoś chce to mogę coś dzisiaj spróbować, planuje ścisnąć kensai albo jakiegoś dualka czekam na odzew ;)
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    Ok. Poważne pytanie. Jacyś chętni na wypróbowanie multi, a w razie sukcesu pociągniecia gry dalej????
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    w sumie czemu nie?
    Chętnie bym zagrał, ale u mnie jest baaardzo różnie z czasem. Choć najbardziej pasuje wieczorami i zwłaszcza w weekendy.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    byłby !
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    No ja siedze w Chinach więc trzeba by wziąść pod uwagę strefę czasową. Jacyś chętni to może pod skype proszę, moja nazwa to "hiroshitakubo".
Sign In or Register to comment.