Skip to content

Update v1.0.2011

theoricustheoricus Member Posts: 115
Pierwsza poprawka widoczna już po uruchomieniu gry - wrócił cytat Nietzschego ;) Zgodnie z postem Camerona na generalu w tym patchu jest 75 poprawek, ale jeszcze nie ma info jakich.

Comments

  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    edited December 2012
    Poprawili też filmik początkowy. Dorzucili brakujące słowa 'There are others. I can show you. Please!". Tyle, że nie zrobili dla nich miejsca, więc są one wciśnięte na siłę i brzmią jak 'thereareothersicanshowyouplease' :). Godny uwagi jest za to filmik spania w gospodzie. Poza tym poprawili nasze czcionki. Niestety tylko po części. W nazwach klas wciąż są błędy. Reszta to raczej drobne poprawki.
    Jeszcze tylko dodać resztę brakujących filmików, poprawić całkowicie nasze czcionki, dodać dubbing i za kilka tygodni ta gra będzie wyglądać tak, jak powinna w dniu premiery.
  • upi00rupi00r Member Posts: 91
    Filmiki dla gospody i lochu są całkiem przyjemne, jednak ten z ogniskiem jest najlepszy. Z intrem wtopili - cytat za szybko znika i w związku z tym nie idzie go przeczytać, a dodanie kwestii o "innych" to jakaś parodia chyba :D
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    edited December 2012
    Nathan tłumaczy się, że musiał pracować z tym co ma - na razie nie da się wydłużyć tego filmiku. To ma wyglądać jak ostatnie słowa jakie chce wyrzucić z siebie ten koleś nim go Sarevok zaczyna dusić.
  • upi00rupi00r Member Posts: 91
    Lepsze jest wrogiem dobrego, jak to mawiają. Aczkolwiek słowo "dobre" w tym przypadku jest dość naciągane :D
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    Dobrze, że cały czas pracują nad grą. Niewiele czasu od premiery, a tu już 5 poprawek. ;) Z jednej strony to się chwali, z drugiej dobitnie to pokazuje jak gra była/jest niedorobiona... ehh... szkoda tego złego (u niektórych) pierwszego wrażenia, bo gra tylko na tym straci w oczach graczy, którzy wcześniej nie grali w BG, a chcieli zacząć przygodę z serią od EE.
  • maneromanero Member Posts: 392
    edited December 2012
    Szczerze mówiąc od ostatniego upa poprawiła mi się płynność gry i nie mam już problemów z zoomem. Mam nadzieje, że update nr 6 tego nie spierdoli tak jak to zrobił up nr 4 ; d
  • BroBro Member Posts: 2
    Gdzie można pobrac update?
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    pobiera sie automatycznie......................................................
  • fridekfridek Member Posts: 113
    Bro - kup orginał ;)
  • PeterPeter Member Posts: 44
    manero said:

    Szczerze mówiąc od ostatniego upa poprawiła mi się płynność gry i nie mam już problemów z zoomem. Mam nadzieje, że update nr 6 tego nie spierdoli tak jak to zrobił up nr 4 ; d

    Co rozumiesz przez "nie mam problemów z zoomem."

    U mnie nadal trzeba zmieniać co lokację pozycję zooma bo się resetuje do domyślnej. Domyślnej wartości z kolei nie da się nijak przestawić...

  • RademenesRademenes Member Posts: 12
    a u mnie głowna moja postać ( ta stworzona) straciła głos ... w opcjach "modyfikacja" odznaczam inny np ON1 i nic nie słychac jak sie kliknie na postac
  • lubowieclubowiec Member Posts: 30
    Jak już gdzieś pisałem, mam to samo. Może to naprawią z następną łatką, wiadomo kiedy ona będzie?
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    A czy zakończyliście misje z Ligą Kupiecką we Wrotach i wybiciem Sobowtórniaków? To też jest jakiś bug. Wybiłem wszystkich, ale wciąż szefunio mi mówi, żebym dalej kontynuował swoje śledztwo.
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    u mnie zadanie zakończyło się normalnie. a zszedłeś do piwnicy aby uratować Jhasso?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Później trzeba też w kolejności pogadać, najpierw bodaj z tym bodyguardem a dopiero później z szefem.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    W pierwszej kolejności powinno się przedstawić znalezione dokumenty,później zabić sobowtórniaki na wszystkich piętrach i odebrać nagrodę.
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    @YoYo

    Ja też się na tym zaciąłem, ale po dokładniejszych poszukiwaniach znalazłem zejście do piwnicy i tam był ostatni sobowtórniak.
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    edited December 2012
    Yaerius said:

    @YoYo

    Ja też się na tym zaciąłem, ale po dokładniejszych poszukiwaniach znalazłem zejście do piwnicy i tam był ostatni sobowtórniak.

    O! może to to, piwnicy nie widziałem, ale dziękuję ładnie wszystkim za podpowiedzi, no może zatem to nie bug ;>.

    A jednak, znalazłem coś takiego w solucji:
    "Uwaga: po rozmowie z Brandilarem warto zrobić save'a, gdyż oryginalna gra nie zawsze prawidłowo zlicza zabitych przeciwników, co uniemożliwia zaliczenia zadania."

    Czyli to stary bug z BG1? Hę?
    Post edited by YoYo on
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Mi nigdy się nie zdarzało żeby zadanie się zacinało. Możliwe że to jakaś piwnica,sobowtórniaki lubią uciekać,może któryś gdzieś umknął.
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    to zejście do piwnicy strasznie słabo widoczne jest. Gdybym nie wiedział, że mam go szukać to pewnie ciężko by było ze znalezieniem
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    zwadek said:

    to zejście do piwnicy strasznie słabo widoczne jest. Gdybym nie wiedział, że mam go szukać to pewnie ciężko by było ze znalezieniem

    A gdzie je znalazles?
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    wzdłuż ściany będziesz widział na krawędzi taką belkę koloru drewnianego :) ewentualnie jeżeli masz konsolę kodów włączoną to ctrl + 4. możesz też przeczesać czarne tło przy ścianach i w końcu jak trafisz to kursor się zmieni na ten do przechodzenia przez drzwi ;]
Sign In or Register to comment.