Skip to content

Project: Eternity - polskie forum

gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
edited May 2013 in Polski
Hej ludzie, właśnie wystartowało polskie forum P:E ale niestety nie ma nikogo do dyskusji, więc proszę Was żebyście weszli jak będziecie mieli chwile i napisze coś tam, bo aż straszy pustkami :)

Comments

  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Jakiś link?:)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    A przepraszam bardzo za zapomnienie: http://eternityproject.pl/forum/index.php :)
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited May 2013
    Miło :) kurcze, musze obejrzeć odcinki w których twórca Eternity przechodzi Arcanum - fajnie oglądało się pojedynek z wilkiem przez cały odcinek :D Chyba forum padło, albo mój net :D
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    O już działa :)
  • BattlegrimBattlegrim Member Posts: 18
    Jest problem z tym forum, i to nie byle jaki - uniemożliwiający wszystko poza rejestracją. Zarejestrowałem się, i na tym koniec. E-mail z linkiem aktywacyjnym nie dotarł, nie mogę pisać na 4rum ani pw, niestety usilne próby wysyłania ponownych linków też nic nie dały. Wiadomo o co chodzi? U mnie z konfiguracją jest jak najbardziej ok, korzystam z hotmail.com jeśli by to miało w czymś pomóc.

    Pozdrawiam serdecznie!
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited June 2013
    U mnie takich problemów nie ma, wszystko ładnie działa, jedynie czasami się nie chce wczytywać. Tylko, że strasznie mało się tam dzieje...
Sign In or Register to comment.