Skip to content

Problem z uruchomieniem

unicorn3unicorn3 Member Posts: 2
Po kliknieciu ikony wyskakuje mi okno iz musze zalogowac sie na stronie . po zalogowaniu mam dalej ten sam problem i nic sie nie zmienia. co robic?

Comments

  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Jeśli (kupiłeś grę przez beamdog.com) klikasz ikonę na pulpicie i pisze Ci mniej więcej coś takiego: "Please enter the e-mail address you used to purchase the game and your beamdog.com password.", wystarczy się zalogować i to to sprawdza aktualizacje, jeśli zgubiły Ci się dane konta to znajdź folder z grą i włącz ...\Baldur's Gate Enhanced Edition\Data\00766\Baldur.exe to powinno załatwić sprawę bez konieczności logowania się

    W przypadku steam pewnie musiałbyś się zalogować na konto steam, to co najwyżej to będzie trzeba zalogować się później.

    Z tego co pamiętam pomagało też usunięcie plików: 766.beam i 766.status (najlepiej przenieś gdzieś indziej) gdy było coś nie tak z danymi użytkownika albo coś się źle ściągnięło, możesz też użyć repair install
  • unicorn3unicorn3 Member Posts: 2
    edited July 2013
    Powiem tak. Pobrałem program Steam, ale nigdy go nie używałem mógłby ktoś mi podpowiedzieć co mam robić? Wiem wstyd mi :/ Ale jakby nie patrzeć nie po to ściągnąłem grę aby za nią płacić :<
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Zamykam wątek. Ewentualne skargi do mnie na PW.
This discussion has been closed.