Skip to content

BGEE 2 zapowiedziane na 15 listopada !

13»

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    Lucky said:

    Wie ktoś czy romanse - przecież bardziej rozbudowane niż w jedynce - będą się wzajemnie wykluczać, czy - tak jak np. w Trilogy - będzie można prowadzić kilka naraz?

    Wątpie by można było zarywać do więcej niż jednej panny bez modyfikacji. EE to rozszerzona edycja, a nie zmodyfikowana ; p

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No tak, było lepiej. Jak po modach była możliwość romansowania ze wszystkimi na raz ina dodatek dostawało się wszystkie twierdze to już było za dużo.
  • murmandamusmurmandamus Member Posts: 45
    edited November 2013
    Bardzo przepraszam Przepraszam - Jaheira to nie panna. To wdowa. Ale co ja mówię ;) to wesoła wdówka :))))
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Słuchajcie, przepraszam, że odkopuję stary temat - czy ktoś mógłby mi w masakrycznej pigułce powiedzieć jak kupić BG II EE - byłem przez jakiś czas odcięty od świata, a jestem wielkim fanem tej serii. Wchodzi też opcja odkupienia od kogoś.

    Dzięki i pozdrawiam
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Na pierwszej stronie tego tematu masz link do oficjalnej strony beamdog gdzie można grę kupić, można też przez steam, na allegro pewnie też jest już taka możliwość.
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Tak wiem, ale za cholerę w ten sposób nie jestem w stanie kupić, gdyż nie posiadam karty kredytowej. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej metodzie "przez steam" oraz czy masz linka do jakichś aukcji na allegro, gdyż szukałem, a nie za wiele tego było.
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Jeżeli nie przeszkadza ci wersja na Steama to możesz skorzystać z oferty niektórych sklepów internetowych (np. ten na Gry-Online ma Baldura w ofercie) i wtedy możesz zapłacić po prostu zwykłym przelewem. Analogicznie działa to zresztą w przypadku aukcji na Allegro.

    Natomiast jeżeli chcesz kupić od Beamdoga to potrzebujesz karty kredytowej, karty prepaidowej (przy czym tutaj chyba nie wszystkie są "widziane" jako kredytowe). Być może ich sklep obsługuje też PayPal, ale tego nie jestem pewien.
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    To w ramach uściślenia - "wersja na Steamie" to jest po prostu to, że kupuję downloader, który ściagam z neta?

    To istnieje jakaś inna forma kupna - np. w papierowym pudełku?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Wielki_Kloc – wersja na Steam to będzie kod, który wpisujesz w Steamie. W ten sposób w Twojej bibliotece pojawia się Baldur, którego następnie pobierasz. Nie ma wersji pudełkowej.
Sign In or Register to comment.