Skip to content

Dorn w BG2 EE

pansuperkogutpansuperkogut Member Posts: 1
Nigdzie nie mogę znaleźć Dorn Il-Khan'a w BG 2: EE. Czy ktos byłby w stanie podać mi jego lokalizację ?

Comments

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @pansuperkogut W Dzielnicy Świątynnej, obok Zakonu Promiennego Słońca. W czasie testów też mieliśmy z tym problemy, ale trzeba szukać – on jest chyba dość podobny do NPC-ów strażników.
  • OxvaOxva Member, Translator (NDA) Posts: 80
    @cherrycoke2l @pansuperkogut Potwierdzam, Dorn znajduje się w Dzielnicy Świątynnej.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ej, jak się gra w ogóle? Importowaliście postaci z BGEE? Na początku da się od podstaw przydzielić punkty biegłości?
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    @Lucky
    Niestety się nie da
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Nie da się? Serio? Wydaje mi się, że w normalnym BG2 dało sięprzy imporcie od nowa rozdysponować punkty biegłości. Bez sensu, przecież specjalizacje w dwójce przydałyby się już inne.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Kiedyś się dało bo w BG1 byly inne bieglosci.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    A teraz gra ma być bardziej spójna i nasza postać nie powinna od tak po prostu z 5 gwiazdek w halabardach zmienić tego nagle na katany i styl walki dwoma brońmi,bo wtedy to już zupełnie inny wojak by był.
  • HonouHonou Member Posts: 9
    w moim przypadku Dorn nawet po zabiciu go pojawiał sie w tym samym miejscu po każdym wyjściu z lokacji :)
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Czarny strażnik w końcu :P Śmierć to jego siostra :)
Sign In or Register to comment.