Skip to content

Przeniesiene ekwipunku z BG EE do BG 2 EE

blazej08blazej08 Member Posts: 45
edited December 2013 in Polski
W starej wersji był taki trik z możliwością pauzy jak ekran jeszcze był czarny i wyrzuceniem całego ekwipunku na ziemi następnie po rozmowie z Imoen można było to podnieść czy teraz też jest ten błąd czy został naprawiony. Jeżeli został naprawiony to czy znajdę swój ekwipunek w lochach (cały czy tylko część) ??
Post edited by blazej08 on

Comments

  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    trick dalej działa.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Dobra a trzeba coś zmienić w ustawieniach czy po prostu wciskamy spacje jak ekran jest czarny jeszcze przed pojawieniem sie Irenicusa. Pytam się bo nie mogę spauzować
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    zwadek said:

    trick dalej działa.

    Swoją drogą, szkoda.
    Dasieq
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    @ZelgadisGW a czemu szkoda? Ci, którzy nie będą chcieli przedmiotów to i tak tricku nie będą używali, a Ci którzy będą chcieli to sięgną po konsolę kodów lub EE Keepera.
    co do samego tricku, to owszem - np. buty szybkości od samego początku to przegięcie, ale to dory sposób na odzyskanie przedmiotów, które w grze się nie pojawiają, jak np. topór Bali
    @blazej08 z tego co pamiętam trzeba się dość dobrze wcisnąć w odpowiedni moment i zrobić pauzę jak ekran jest czarny.
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    @zwadek
    Oszustwo to oszustwo, niezależnie od sytuacji. To, że gra Ci na to pozwala, nie oznacza że powinno tak być. O ile dobrze rozkminiam, edycja rozszerzona powinna naprawiać tego typu błędy.

    Co do przedmiotów jak Topór Bali, to lepiej je dodać do gry normalnie niż zachęcać graczy do oszukiwania.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Nie udało mi się zatrzymać i w lochach znalazłem tylko pantalony ale za to w sklepach w Amn są moje itemy (na razie w sklepach znalazłem Płaszcz Nimfy i Skraj Świata) a z tego co pamiętam to jak pierwszy raz grałem to ich tam nie był przypadek ?
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Płaszcz Nimfy mogłeś kupić przy wejściu do gildi Maevara, z tego co pamiętam.
  • m4kplm4kpl Member Posts: 5
    A mi nie działa, nie wiem co robię źle? naciskam spacje i nic.
  • MarPettMarPett Member Posts: 1
    Sam trick mi nie działał, aczkolwiek w lochach Irenicusa udało mi się znaleźć oprócz pantalonów szpon kazgarotha w miejscu gdzie normalnie leży hełm baldurana. Przy czym moja postać obu przedmiotów używała w finałowej walce. Wie ktoś czy nie używając modów można jakoś zdobyć płaszcz Baldurana w dwójce? W bg Trilogy ten item przechodził do następnej części a w bg2ee nie udało mi się go odnaleźć, brak najlepszego płaszcza w grze trochę irytuje....
Sign In or Register to comment.