Skip to content

BG1:EE Brak dźwięku NPC

keniok00keniok00 Member Posts: 3
Witam mam problem z głosami członków drużyny. Nie wydają z siebie żadnych dźwięków podczas wybierania postaci czy atakowania (postać stworzoną przeze mnie słychać normalnie). Słychać muzykę, dźwięki tła i kroków. Reinstalacja openal32.Dll nie pomogła.

Comments

  • GriegGrieg Member Posts: 507
    instalowałeś polonizację? Czy jak zmienisz na j. angielski jest to samo? Drużyna stworzona przez Ciebie, czy dołączona?
    więc jeśli chodzi o pl to jest trochę podobnych wątków tutaj jak naprawić, choć nie kojarzę by ktoś dokładnie z tym problemem się już spotkał (zwykle nie słychać gł. postaci)

    niewiele tu mogę pomóc ale zawsze możesz spróbować uzyskać pomoc w supporcie (jeśli problem występuje też w wersji angielskiej)

    powodzenia w rozwiązaniu problemu
  • keniok00keniok00 Member Posts: 3
    Dziękuję za odpowiedź. Nie instalowałem polonizacji, problem występuje w wersji angielskiej. Chodzi o drużynę dołączoną (Imoen, Khalid, Jaheira, Neera), jedyną postacią która wydaje jakieś odgłosy jest ta stworzona prze zemnie. Pozostaje support...
  • keniok00keniok00 Member Posts: 3
    Rozwiązałem problem poprzez reinstalację gry. Usunąłem ją kompletnie i zainstalowałem ponownie.
Sign In or Register to comment.