Skip to content

Bug Brynnlaw (problem z opuszczeniem wyspy)

blazej08blazej08 Member Posts: 45
Już po zdobyciu rogu rozmawiam z Seamonem w gospodzie po czym niby zaczepia nas przywódca piratów tylko że pojawia się dialog bez postaci samego Desharikia i jego kompanów przez co nie ma walki a Seamon zostaje w karczmie i nie pojawia się koło statku i nie moge opuścić wyspy ??

Comments

  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Jeśli nie masz jakiegoś save z azylu to ciężka sprawa, nie zdarzyło mi się coś takiego,pierwsze słyszę o takim przypadku. Jedyne wyjście to portal do podmroku, co wiąże się z ominięciem Miasta Sahuaginów niestety...

    Ale coś się nie zgadza z Twoim postem, bo z Saemonem rozmawia się najpierw w gospodzie (wtedy daje nam zlecenie zdobycia rogu) a po kradzieży dopiero spotykamy go w dokach gdzie udajemy się razem z nim na statek i rozpoczyna się walka z hersztem piratów. Czytając Twój post wnioskuje że zrobiłeś wszystko jakoś nie po kolei..
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Rozmawiałem z nim w gospodzie (zlecił mi zadanie) ale po kradzieży rogu Seamonem dalej znajduje się w gospodzie i tam z nim rozmawiam drugi raz.
  • JokeMasterJokeMaster Member Posts: 6
    edited December 2013
    Pocieszę cię też mam ten problem okazuje się że był on powszechny we wczesnej wersji Cieni Amn.
    ROzwiązanie proste konsola kod przyzwania w obszaże portowym i po problemie Kod saeomona bodajże PPSAEM3 albo 03 ale nie pamiętam dokładnie, opisz problem po angielsku a wujek google pomoże.

    http://social.bioware.com/forum/Baldur039s-Gate-1-and-2/Baldur039s-Gate-2-and-Throne-of-Bhaal-Official-Campaigns-Spoilers-Warning/Sameon-havarian-bug-5336006-1.html
Sign In or Register to comment.