Skip to content

hexxet (zadanie Dorna)

blazej08blazej08 Member Posts: 45
Postanowiłem sobie z moim przyjacielem Dornem wyruszyć na wojnę przeciwko niebiosom (scenariusz jak w diablo tylko na odwrót) gdy jestem w "niebie" hexxet co 2-3 sec mówi mi że nie może tu przebywać i traci 5 hp robi to co 2-3 sec durna wampirzyca nie umiera i nie mogę się ruszać bo ciągle wyskakuje jej dialog, próbowałem ja odłączyć przed wejściem do tej lokacji ale ona znika nie idzie jak każda grzeczna postać do strefy kieszonkowej tylko znika co za upierdliwa postać. Ktoś może miał taki problem lub ma jakieś propozycje na rozwiązanie ?

Comments

  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    A przywołanie postaci w Twojej sferze? Może to zadziała, są tam opcje do przywołań nawet yoshimo,chociaż jest martwy i dostajemy wtedy o tym wiadomość :) Może hexxat również tam będzie.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Niestety nie ma opcji przyzwania jej (nie mam jej imienia) pewnie się kasuje bo po co przyzywać tą samą osobę dwa razy.
  • Xar105Xar105 Member Posts: 112
    to pewnie bug, trzeba czekać na łatkę
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A powiedzcie, warto w ogóle interesować się nowymi postaciami w dwójce? Jak np. Hexxat, ale też Dornem? Czy questy raczej nie urywają dupy?
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Dorn jest dobrym drugim wojownikiem w złej drużynie (pierwszym korgan) jeżeli główna postać nie gra wojownikiem to jak najbardziej brać go do drużyny a Hexxet jest jedynym złym złodziejem więc jeżeli nie grasz złodziejem to bierz. Questy są bo muszą być przy Dornie masz walke z demonami a przy Hexxet z nieumarłymi. Opłaca się brać nowe postacie nie wszystkie postacie mają swoje misje a już żadna chyba ich niema w ToB.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Gram teraz ciągle pierwszą grę BG2EE i wziąłem wszystkie 4 postacie bo bardzo byłem ciekaw nowych przygód w grze i jak do tej pory sie nie zawiodłem. Zadania są ciekawe, wymagające, trudne (za wyjątkiem Dorna-jego misje nie stanowią wyzwań,aczkolwiek i tak cieszą)
    Hexxat bardzo klimatyczna, podoba mi się jej historia, jest intrygująca :) Polecam tę postać do złych drużyn jak najbardziej.
  • JokeMasterJokeMaster Member Posts: 6
    edited December 2013
    Ja z Hexxat zrezygnowałem po zrobieniu jej quest chaina ( za bardzo gryzła się z moją drużyną)
    Za to Dorn jest świetną Alternatywą Sarevoka w podstawce.
    Cienie amn ukończone składek Killrog (neutralny dobry pół-ork woj/złodziej) Jaheira, Neera, Dorn, Imoen Korgan.

    W brew pozorom 4 wojowników było całkiem ciekawym podejściem a wyszkolona Neera kładła chmurami hordy wrogów.
    UWAGA SPOILER DORNA

    Jeśli ktoś doprowadzi do upadku tak jak ja i otrzyma miecz z 2 demonami w środku ( broń +5 O.O to gra od 3 rozdziału to bułka z masłem o ile ktoś rzeczonego Dorna nie zestunuje, lub nie opęta, o wtedy mamy sajgon.
    Post edited by cherrycoke2l on
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Jest jakaś data wprowadzenia łatki ?? Bo wygląda na to że znów nie ukończę ToB ;/
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    edited December 2013
    @JokeMaster

    Spoilery możesz robić tak:
    To jest spoiler


    [ spoiler ] spoiler [/ spoiler] (bez spacji)
  • JokeMasterJokeMaster Member Posts: 6
    Kay prbowałem z hidden jak to jest na wielu innych forach ale nie działało :P
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Ej może ktoś wie co ile ta wampirzyca się odradza bo zabiłem ją przed wejściem do nieba i mi się odradza w połowie questa i pada (ale tak że zamienia się w chmurkę i sama odłącza od drużyny i znika mi worek z trumna z EQ) zaznaczę że ani razu nie odpoczywałem więc dość szybko się odradza. A jeszcze jedno jak zabić 2 srebrne smoki na raz !!
Sign In or Register to comment.