Skip to content

Gra z poradnikiem-problem

Buczek79Buczek79 Member Posts: 3
edited December 2013 in Polski
Witam
Mam nadzieje ze tu znajdę rozwiązanie mojego nazwijmy go problemem.
O co chodzi, mianowicie o to ze zacząłem grać w BGEE używając poradnika(kilka razy już grałem w BG ale nie wszystkie zadanie poboczne wykonałem), po kilku godzinkach gry jestem w kropce. Mój Bard fechmistrz, który ma 52 kradzieży nie ma aktywnej ikony i nie mogę nikogo okraść(ten nikt to Dritzz) mam chyba 2 lvl i czy czasami osiągając wyższy lvl nie będę mógł korzystać z kradzieży?
Za pomoc z góry dziękuję, jeśli ktoś ma jakieś pytania lub rozwiązanie mam GG 3048813 jestem niewidoczny ale online
Pozdrawiam i Życzę Wszystkim aby Nowy Rok był o niebo lepszy od mijającego.

Comments

  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    a więc tak: Bard by mieć włączona opcje kradzieży nie może mieć na sobie zbroi czyli kolczugi którą na pewno masz na sobie ;) problem nie pojawia się gdy ma na sobie skórzane zbroje :)
  • Buczek79Buczek79 Member Posts: 3
    Poważnie? To taki błachy powód? kurcze a już myślałem że będę musiał zaczynać od początku :) oby zadziałało jupiii:)
  • JokeMasterJokeMaster Member Posts: 6
    Wybacz ale skomentuję ortografię, błahy przez samo H, a wszystkie zdolności złodziejskie niezależnie o klasy są ograniczane przy zbroi cięższej od skórzanej ćwiekowanej. Wyjątkiem chyba jedynym jest elfia kolczuga pieśniarza klingi.
Sign In or Register to comment.