Skip to content

Online Oyun Atalım mı?...

HwestaHwesta Member Posts: 11
Sevgili baldurs gate ee ci arkadaşlar. bildiğimiz gibi yeni oyunda ve eski oyunda son patchla online oyun bulup oynamak cok kolaylaştı. Siteden vs bulup girmeden direk lobiden oyun seçip girilebiliyor. Denemeyen arkadaşlar hemen oyuna girip baksınlar online oyuna.
Lakin şöyle bir sorun var listede yğzlerce oyun oluyor ve çoğunlğu elbetteki ingilizce. ingilizce bilip ingiliizce oyunlara girmek elbette sizin seçiminiz fakat ben girdim bir kaç oyuna gerçekten eğlenceli oluyor ama ingilizcem gerçekten oynamak istediğim rolu yansıtacak vs seviyede olmadığı için tam anlamıyla rol yapma zevkini yaşayamıyorum. Benim gibi derdi olan arkadaşlar için bir sorum ve önerim olacak. O oyun listesinde bir ortak isim var mı türklerin seçtiği. Yani o listede oyun bulmak cok zor tek tek bakmak gerekiyor. O yüzden böyle forumlarda organize olmak da zahmetli ve her oyun oynamak istediğimiz zamanlarda forumlarda onlie türk bulmak zor oluyor. Bunu kolaylaştırmak için bu forumda ya da başka forum varsa bilmiyorum öyle bir yerde aktif başlık olsa. Ne bileyim mesela ben şugün şu saaatte şu isimde türkçe oyun açıçam gibi bir başlık olabilir. Böylece türkçe bg oyuncuları oyunları hemen bulabilse güzel olmaz mıydı? Veya böyle bir ortam var mı bilen var mı? Online türkçe rpg yapmak istiyom lan. Ve oyuna girebildiğim zamanlar da aktif olan bir oyunu bulup katılabilmek istiyorum. Var mı öyle bir portal yoksa yapak ya la?

Comments

• HaluPHaluP Member Posts: 2
    edited January 2014
    bg2ee için online
    Post edited by HaluP on
  • NaastriilNaastriil Member Posts: 60
    Oyun oynamak isteyen olursa ben dahil olmak isterim.
Sign In or Register to comment.