Skip to content

Misja Hexxat w ToB

kolsonkolson Member Posts: 7
Witam
Mam pytanie jak rozwiązać misję hexxat w ToB.
Misie pozostalych nowych postacji już wykonałem ale w Amkhetran Cobrina daje hexxat znów ten artefakt zeby wskrzesić jakiegoś licha.I nie wiem gdzie mam z tym iść.

Comments

  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Nigdzie musisz kliknąć na ikonkę rozmowy a następnie na Hexxat żeby rozpocząć z nią dialog gadu gadu i przenosicie się do krypty.
  • kolsonkolson Member Posts: 7
    o widzisz wielkie dzięki. Tylko teraz znów stoję. Doszedłem do tych drzwi co się otwierają jak zamknie się inne. Wyłączyłem tą mgle. ale dalej nie moge się dosrać. Co mam tam zrobić?
  • maneromanero Member Posts: 392
    Kombinować, nie ma innego wyjścia. jak już wyłączyłeś mgłe to masz już praktycznie koniec.
  • kolsonkolson Member Posts: 7
    Ok przeszedłem lisza pobiłem i pod odpoczynku przychodzi L i do Hexxat ma zginąć przed końcową walką ;/ bez sensu.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Musisz odpowidnio przeprowadzić rozmowę, pokazać jej sens "nie-życia" ;) A do tego potrzebne są odpowiednie statystyki.... Mój czarownik podczas wspomnianej przez Ciebie rozmowy miał inteligencje 18, mądrość 19 i charyzmę 21. Myślę, że w tym przypadku chodziło o charyzmę. Przekonałem ją by została bez problemu.
  • sentasenta Member Posts: 5
    Ja miałem Charyzmę 10. Wystarczy odpowiednia kombinacja dialogów.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Hmm,po ukończeniu zadania napotkałem poważny problem, chodzi o Płaszcz Dragomira który został nam skradziony podczas wykonywania całej misji (po 1 walce z tą zabójczynią). Cała zabawa polega na tym że kiedy już ją dopadłem i zabiłem to nie miała przy sobie płaszcza, podróbka Licha również go nie miała. Po krótkiej walce z prawdziwym Lichem zostajemy odesłani z powrotem do Amketram,niestety ciągle bez płaszcza. Możecie mi powiedzieć czy to jakiś bug czy może jest on gdzieś schowany? Oczywicie mógłbym pozwolić Hexxat umrzeć,mam w drużynie złodzieja,ale nie tak to sobie wyobrażałem przez całą grę. Gdybyście mieli na to jakąś radę to dajcie znać :)
Sign In or Register to comment.