Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Niestandardowe podklasy (SPOILER)

BieliqBieliq Member Posts: 14
Niedawno zacząłem używać cudownego narzędzia jakim jest EE keeper. Stosuję go do zmiany klas i podklas NPC w grze. Powiem wam że pierwsze wrażenia są całkiem niezłe, widok Minsca mnicha (lub paladyna) jest całkiem zabawny :D Mazzy robi za świetnego łucznika, a Haerdalis będacy kensai/złodziejem naprawdę staję się najlepszym szermierzem.
Jakbyście mieli wymyśleć NPCom własne klasy, co byście im dali ?

Comments

• DasieqDasieq Member Posts: 135
    Hexxat wojownik/złodziej :D Mazzy Wojownik/Kapłan
    w kwestii wyjaśniającej Hexxat jako postać bardzo mi się podoba ze względu na ciekawą historię, fajne zadania i świetne dialogi z postaciami oraz romans z postacią główną, ale czysty złodziej niestety sie w dalszych etapach gry nie sprawdza.
    Mazzy kapłanka dlatego że brakuje mi w grze bardzo kapłanów,Minsc ewentualnie tez mógłby być ale wtedy stracił by na klimacie bo nie machał by już mieczem a co najwyżej wekierą bądź cepem,a jak wszyscy wiemy Minsc kocha wielkie miecze :) W całej grze mamy do wyboru Viconię oraz Anomena. Viconia nadaje się do złych drużyn ale jest tylko kapłanką a że elf to nie da się dwuklasować. Natomiast Anomen mnie tak bardzo itytuje że chyba nigdy z nim nie zagram całej gry.
    Mazzy to taka miła postać jest,więc stawiał bym na nią.

winters
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited June 2014
    Świetny pomysł :D Mam jednak pytanie, czy można zmienić EE keeperem klasę na podklasę? Na przykład z Minsca zrobić Łucznika, tak najbardziej by mi pasowało :)
    Edit: Dobra, nieaktualne nie zauważyłem tej opcji, świetny pomysł, zawsze brakowało mi dobrego łucznika w tej grze :D

Sign In or Register to comment.