Skip to content

Niestandardowe podklasy (SPOILER)

BieliqBieliq Member Posts: 14
Niedawno zacząłem używać cudownego narzędzia jakim jest EE keeper. Stosuję go do zmiany klas i podklas NPC w grze. Powiem wam że pierwsze wrażenia są całkiem niezłe, widok Minsca mnicha (lub paladyna) jest całkiem zabawny :D Mazzy robi za świetnego łucznika, a Haerdalis będacy kensai/złodziejem naprawdę staję się najlepszym szermierzem.
Jakbyście mieli wymyśleć NPCom własne klasy, co byście im dali ?

Comments

  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Hexxat wojownik/złodziej :D Mazzy Wojownik/Kapłan
    w kwestii wyjaśniającej Hexxat jako postać bardzo mi się podoba ze względu na ciekawą historię, fajne zadania i świetne dialogi z postaciami oraz romans z postacią główną, ale czysty złodziej niestety sie w dalszych etapach gry nie sprawdza.
    Mazzy kapłanka dlatego że brakuje mi w grze bardzo kapłanów,Minsc ewentualnie tez mógłby być ale wtedy stracił by na klimacie bo nie machał by już mieczem a co najwyżej wekierą bądź cepem,a jak wszyscy wiemy Minsc kocha wielkie miecze :) W całej grze mamy do wyboru Viconię oraz Anomena. Viconia nadaje się do złych drużyn ale jest tylko kapłanką a że elf to nie da się dwuklasować. Natomiast Anomen mnie tak bardzo itytuje że chyba nigdy z nim nie zagram całej gry.
    Mazzy to taka miła postać jest,więc stawiał bym na nią.
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited June 2014
    Świetny pomysł :D Mam jednak pytanie, czy można zmienić EE keeperem klasę na podklasę? Na przykład z Minsca zrobić Łucznika, tak najbardziej by mi pasowało :)
    Edit: Dobra, nieaktualne nie zauważyłem tej opcji, świetny pomysł, zawsze brakowało mi dobrego łucznika w tej grze :D
Sign In or Register to comment.