Skip to content

Baldurs Gate II EE za 5,75 Euro na Steam Summer Sale

DudzioDudzio Member Posts: 81
Chłopaki, zwieramy szyki i logujemy się na nasze konta na Steam! BG2:EE bierze udział w głosowaniu na "Wybór Społeczności" czyli zestaw 4 gier które przez 8 godzin będą dostępne w bardzo obniżonej cenie (dla naszej gry to 5,75 Euro). Baldur konkuruje jednak z zestawem z grą Metro, więc jego zwycięstwo nie jest jeszcze przesądzone. Każdy głos oddany w słusznej sprawie przybliży nowych adeptów do Bhaala!
W tym mnie, bo od dawna czekałem na jakąś fajną promocję na dwójkę w wersji Steam (taką mam jedynkę) ;)

Comments

  • cytryncytryn Member Posts: 39
    ja też nie kupiłem jeszcze 2, ale chyba nie było promocji, albo się spóźniłem? :(
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Na Steamie BG 2 EE w promocji wciąż jest (w tej chwili kosztuje 11.49 Euro), ale do tej ośmiogodzinnej, o której pisał @Dudzio się nie załapał. Drugie Metro było dla potencjalnych klientów jednak bardziej atrakcyjne.
  • DudzioDudzio Member Posts: 81
    Jest jeszcze szansa na pojawienie się jako Flash Sale albo nawet ponownie w wyborze społeczności (Tomb Raider chyba trzeci raz się przewija...) nie traćmy nadziei!
    Ale przyznam, że się wkurzyłem bo już na paypal pieniądze miałem przelane. Po złości kupiłem sobie najnowsze Wormsy, ale jednak jak BG2 się pojawi to znajdę dodatkowe środki^^
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    No i Baldur's Gate znowu trafił do steamowej promocji. Przez najbliższe trzydzieści godzin można kupić dwójkę za 5.74 Euro a jedynkę za 3.49 Euro.
  • GorbovskyGorbovsky Member Posts: 1
    Pytanie a propo tej wyprzedaży steamowej.

    Czy do wersji steam też można zainstalować polski dubbing bez obawy o jakieś nieprzyjemności związane z ingerowaniem w pliki gry ?
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Od strony technicznej nie powinno to sprawiać problemów. Żadnego bana też się raczej nie dostanie.
  • XantorXantor Member Posts: 110
    ja mam steamowa i nie mam żadnych problemów
Sign In or Register to comment.