Skip to content

Pazur Rashada

blazej08blazej08 Member Posts: 45
Mam pytanie jak pierwszy raz przechodziłem BG 1 to w twierdzy Gnoli znalazłem tą broń przy zwłokach (leżały na skale tak jak by leżącej pod mostem lewy dolny róg najbardziej wysunięta) wiem że powinienem ją znaleźć dopiero w wieży Durlaga i nie wiem czy to był bug lub grałem w starszą wersję (nie pamiętam jaka była) teraz gram drugi raz i nie ma tej broni (wersja 1.2) i chciał bym wiedzieć czy to był bóg czy ta broń powinna tam leżeć?

Comments

  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Jeśli było to bóg Lliira ale podejrzewam raczej, że był to błąd gry, która wczytała ci błędny przedmiot w tym miejscu. Powinien być w wieży Durlaga. Z pierwszego piętra wieży wychodzimy przejściem na zewnątrz, jesteśmy na dachu. Idziemy schodami na górę. Broń leży w jednym z kominów. Całkiem fajna dla druida jak co.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Z tego co kojarzę broń tę dodali tam w BGEE. Zawsze ją tam znajduję.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Właśnie nie znalazłem jej ale za pierwszym razem byłem w twierdzy Gnoli podczas rozdziału 3 a teraz podczas rozdziału 2 (Minsc nalegał) czy jest możliwe że broń pojawia się dopiero w 3 rozdziale. Cahir jak możesz to napisz czy nie pomyliłem miejsca położenia miecza ?
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Kurcze ja przechodziłem z Edwinem niedawno i szpon znalazłem w wieży. Może jest to losowy element gry zależny od poziomu postaci albo właśnie od aktu.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Ja miałem dwa te szpony(sejmitary), napisze jak odwiedzę lokację podczas aktu 3.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Cytując z tego tematu:http://forum.baldursgate.com/discussion/8110/a-guide-to-new-magic-items-in-bg-ee-spoilers/p1

    Rashad's Talon +2 (Standard scimitar +2) - Cloakwood 2, on cliff overlooking sea in the south of the area. This may disappear if you don't collect it the first time you visit cloakwood 2.
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Bardzo miły temat. :) Jak widzę zgubiłem trochę pergaminów z zaklęciami albo uznałem je za nieprzydatne. :)
Sign In or Register to comment.