Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Brak przedmiotów.

NibllaNiblla Member Posts: 82
Kurcze namęczyłem się w BG1:EE na najwyższym poziomie trudności krasnoludem, zebrałem wszystkie wartościowe przedmioty( a przynajmniej większość), kończe grę i przenoszę postąc do BG2:EE a tu myk. Mam zero ekwipunku. Nigdzie nawet w podziemiach nie ma śladu po płaszczu baldurana, pantalonach, czy zabójcy pająków. Wie ktoś może z czego to wynika?

Comments

• cytryncytryn Member Posts: 37
    hmm chyba jak się importowało postać do bg2 z danego save'u, to trzeba było mieć wszystkie rzeczy, które chcesz przenieść w ekwipunku tej postaci (nie założone)

• XantorXantor Member Posts: 110
    tylko pantalony się przenoszą i zawsze tak było (są za obrazem) reszte ekwipunku jedynie można było załatwić pałzując grę zaraz przed cut scenką i wyrzucając wszystko na podłoge, ale to był bug i nie wiem czy on dalej jest bo w zasadzie ja zawsze uważałem że latanie na bugach niczym od latania na cheatach sie nie różni więc nie sprawdzałem ^^

• NibllaNiblla Member Posts: 82
    Widzisz system i pantalonów nie oszczędził. :(( Ogółem przedmioty powinny leżeć w podziemiach ale ich nie ma są takie jakbyś zaczynał dopiero przygodę od 2 części.

ale nigdy ich nie było zawsze był hełm baldurana i tyle ale na to nic nie miało wpływu czy będzie czy nie, jedynie pantalony były spróbuj zimportować ponownie i sprawdź, przy okazji jak będziesz importował czy ci twierdze strażnika dało bo przy imporcie czasem nie znaczy na mapie, a jak nie chce ci sie importować (nie wiem już trochę przeszłeś) a chcesz te pantalony to wpisz kod na nie "misc47"

Twierdze mam a nawet jeśli to i tak planuje ją dopiero w TB robić bo na szaleńczym jest to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Kurcze więc będę musiał odpalić komendy. Kurcze a planowałem biegać jak Balduran po świecie a tu płaszcza ni ma. ;) W sumie i tak właśnie walczę na arenie 5 osobową drużyną.

czy ja wiem czy taki ciężki fakt z deka dłużej to trwa ale exp i itemy dobre tam sa, ja tam twierdze wole zawsze od razu zwiedzić, teraz takiej opcji nie mam niestety bo mi nie zaznaczyło twierdzy a ni mi sie crashuje przy próbie edycji, więc 1 raz zagram innaczej niż zwykle ;/

Osobiście na razie miałem tylko raz bug w przeciągu gry bo "siostra" utknęła w ścianie ale szybkie wczytanie i już wszystko było ok. Wiesz nie wiem jak w EE ale we wcześniejszym wydaniu tylko Cespenar wykonywał przedmioty z dodatku. Wiesz hełm skały i reszta magicznego śmiecia. :D Oczywiście mowa o wersji bez modów.

• RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Poza pantalonami jest jeszcze kilka przedmiotów, których pojawienie się zależy od tego co się miało w ekwipunku w jedynce. Do tej kategorii należy choćby Hełm Baldurana. Kwestia jest jednak taka, że jeżeli nie mamy tych przedmiotów podczas importu to i tak dostajemy z góry zaprogramowany sprzęt, więc trudno jest zauważyć, że w ogóle jest jakiś czynnik losowy. Sam dowiedziałem się o tym dopiero po jakiś dwunastu latach po premierze :).

Wiesz miałem w ekwipunku kolekcje całkiem pięknych przedmiotów magicznych, wraz ze szponem i paroma innymi zabawkami, które na prawdę ratują ci życie, nie mówiąc o miksturach itp. Dam wam aż obrazek eksportowanej postaci.

• cytryncytryn Member Posts: 37
    edited July 2014
    właśnie zacząłem przygodę w 2 (nie dało się nie skusić na promocję, chociaż w jedynce mam chyba z 3 różne gry zaczęte :D) i też nie mam przedmiotów, hełm Baldura znalazłem, ale np spodni nie ma ;/

Widzisz pantalony i inne przedmioty powinny występować tylko w przypadku gdy eksportujesz postać z pierwszej części do drugiej, jak rozpoczynasz przygodę od SoA to tylko poprzez wcześniej podany kod możesz uzyskać złote "spodnie".

Radnon
Sign In or Register to comment.