Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Poszukuję recenzji/zapowiedzi Baldur's Gate!

YngothYngoth Member Posts: 3
Witam, jestem nowy na tym forum.

W sumie to nawet nie planowałem się tutaj rejestrować (chociaż bardzo chętnie czytuję to forum), ale ostatnio pewna sprawa nie daje mi spokoju.

Otóż zbliżająca się premiera BG:EE przywraca mi pewne ciekawe wspomnienia związane z tą grą :)

Więc, tak jak w temacie tego posta: poszukuję pewnej recenzji, albo zapowiedzi - nie pamiętam już jaki to miało charakter - Baldur's Gate dostępnej w 1999 roku (chociaż głowy nie daję) w jednym z naszych rodzimych czasopism.

Na pewno nie są to recenzje z CD-Action, Świata Gier Komputerowych, ani Gier Komputerowych (mam skany tych trzech czasopism z recenzją BG).

Jedyne co pamiętam z tej recenzji, to dość ciemne barwy tła (najprawdopodobniej koloru czarnego), sporej ilości drobnego druku oraz jeden specyficzny screen... gdzie samotny bohater stoi obok krowy :) (zapewne jest to Candlekeep).

Nie pamiętam dlaczego, ale ta recenzja/zapowiedź wywarła na mnie spore wrażenie. No i przede wszystkim nie pamiętam również, w jakim czasopiśmie to widziałem... :(

Dlatego zwracam się do Was, chyba najwierniejszych fanów BG w Polsce - czy ktoś kojarzy jaki tekst i w jakim czasopiśmie mi chodzi? Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki!

Comments

Sign In or Register to comment.