Skip to content

Tablet z androidem

SilvarenSilvaren Member Posts: 178
Rozważałem kupno tabletu m. in. pod Baldur's Gate Enhanced Edition, Shadowrun Returns/Dragonfall i Heroes III HD. Nigdy w sumie nie miałem większej styczności z ekranami dotykowymi, ale czas się w końcu przełamać.

Czy posiadacze odświeżonych edycji cRPGów na Infinity Engine w wersji na Androida mogliby polecić jakiś tablet za rozsądną cenę? Na jakim sprzęcie gracie w te tytułu w wersji przenośnej? Ekran 7'' jest wystarczający, czy czcionka w Baldurach jest na nim zbyt mała? Czy sterowanie jest wygodne?

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    Gram na GALAXY S4 TAB 10.1" i odradzam granie na mniejszych ekranach. Zerowa przyjemność.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Grałem trochę na Lenovo Yoga 2 10.1" i faktycznie na mniejszym ekranie byłoby ciężko.
  • SilvarenSilvaren Member Posts: 178
    Dzięki za odpowiedź.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Wiem, że temat trochę od czapy do Baldura, ale polecicie jakieś fajne gry na tableta? Myślę, że wiele osób ma tutaj podobny gust więc może wypłynie jakiś ciekawy tytuł bo przyznam szczerze, że o Herosie 3 HD dowiedziałem się właśnie stąd :p
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @manero może The Bards Tale?
  • maneromanero Member Posts: 392
    Jak mnie ten beamdog wk... Może ja juz jestem za stary ale jak może być że kupuje grę która mi działa a następnie jestem zmuszony do updejtu po którym już mi nie działa i nic nie mogę zrobić oO czy tylko ja mam problem z odpaleniem bg1 po dzisiejszym upie?
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @manero w sumie trochę mnie zaniepokoiłeś bo sam mam Lenovo Yoga 2 ale Andka 4.4.2 a nie 5. Jak znajdę chwilę to zaktualizuję apkę i sprawdzę, czy u mnie też nie chodzi.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @manero wygląda na to, że u mnie też nie działa. Lipa.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Typowy beamdog
  • Cien315Cien315 Member Posts: 8
    Witam może nie w tym temacie co powinienem,ale jak zauważyłem niektóre tematy są zamknięte wydaje mi się, czy pomysł spolszczenia został porzucony?
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @manero po najnowszej aktualizacji działa na moim lenovo yoga 2.
Sign In or Register to comment.