Skip to content

Armored Sarevok - NPC Mod

VerdenVerden Member Posts: 15
Po dość długich bojach z animacją Sarevoka w zbroji z BG1 udało mi się w końcu osiągnąć porządany efekt!
Korzystając z Extended Animations autorstwa @Viader - udało mi się dodać animacje Sarevoka który będzie mógł korzystać z każdej broni (będzie widoczna animacja) dostępnej w BG2 EE. Będzie to wyglądało następująco:
Po przyjęciu Sarevoka do drużyny w Tronie Bhaala będzie on miał ze sobą 3 przedmioty: Hełm, Miecz i Zbroję (które prawdopodbnie będą się ulepszały razem ze wzrostem poziomu Sarevoka). Miecz i Hełm będą "działały" normalnie ale po założeniu zbroi będzie się zmieniałą animacja (razem z paperdollem widocznym w ekwipunku), portret i [jeśli uda mi się to ładnie zrobić] głos Sarevoka [będzie tak jak w BG1 - jakby zza zbroi/ze studni - głos już mam przerobiony]. Animacja będzie mogła korzystac z każdej z broni dostępnej w grze, będzie można założyć jakikolwiek hełm - jednak nie będzie on widoczny :) Praktycznie wszystko już sprawdzone - zostało mi jeszcze trochę pracy z klatkami animacji [trzeba ręcznie cień Sarevoka gdyż tak działają animacje w BG2]. Tutaj troche screenów na zachęte :P

Comments

  • SikorskySikorsky Member Posts: 402
    Kawał dobrej roboty.
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Kolega Sikorsky ma rację....
  • VerdenVerden Member Posts: 15
    Kawał dobrej roboty to będzie jak się to doporwadzi do końca - jedyne z czego jestyem teraz dumny to "rozpykanie" slota animacji za postaciami gracza - jak tylko wszystko będzie ładnie poskłądane to napisze co i jak - zeby kazdy mogl sobie animacje z obsługa broni dodac (btw: juz jeteraz jest mozliwosc wrzucenia starych avatarów z BG1 [trzeba tylko doroboic kilka niamcji ale to nie jest jakis meg
    a problem]
  • elMaestroelMaestro Member Posts: 8
    Czy mógłbyś udostępnić te animacje do pobrania?
Sign In or Register to comment.