Skip to content

Bug v EE s vlkodlakmi

Franky4Franky4 Member Posts: 33
Zdravim,
stal sa mi velmi neprijemny bug, ked sa chcem vratit z vlcieho ostrovu do povodneho BG, vsetky postavy sa mi zmenia v vlkodlakov po prichode do ulgtova vousu. Rozmyslam, ze si to zmazem, ale tolko hodin co som tam stravil mi pride luto vyhodit jednym zmazanim. Prosim vas poradite co robit, ako obist tento bug?

Comments

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Musíš zabít toho vošťoura co tě na ten ostrov poslal. Do té doby jsi nakažen lykantropií. Je teda pravda, že mě se družina nikdy nepřeměnila, což může souviset s tím, že jsem žádnou neměl
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Idaho :smiley: Jo, to by dávalo smysl... :smiley:
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Ale ten Mendas co ma na ostrov poslal sa nachdza v ulgotovom vouse. A ja akonahle pridem donho, tak vsetci skapu a premenia sa na vlky a zostane mi hlavna postava iba.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Franky4 napadá mě jestli tam není nějaký čas než se lykantropie projeví, netoulal ses někde po návratu z ostrova? Šel jsi tam hned nebo jsi zevloval jinde? Pak by mohl pomoct nějaký dřívější save.
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Na tom ostrove som asi stravil dlhsi cas kvoli tomu ze po kazdom boji som sa vyspal a tym som asi stratil vela casu. Problem je ze iny save nemam, to sa vazne nejak neda obist?
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Franky4 Tak jsem hledal... máš 22 dní na to zabít toho Mendese nebo jak se jmenuje, cesta lodí trvá 10 dní, takže pokud jsi strávil hodně času na ostrově, máš problém a změníš se hned jak připluješ zpět... někdo to řešil přes cheatovací konzoli C:SetGlobal("PLAYERINFECTED","GLOBAL",0), někdo tam psal že mu fungovalo když místo 0 napsal -1... Asi by mělo fungovat i pokud bys to použil před odplutím z ostrova, nevím jestli jde stihnout zapauzovat a zadat před proměnou po doplutí zpět... vyzkoušej.

    Vlákno ze kterého jsem čerpal je tady. http://steamcommunity.com/app/228280/discussions/0/666825525009530214/?ctp=2
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Ano ale ja nemam PC verziu, mam android verziu a tam ta konzola tusim neni.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Hm, o tomhle slyším poprvé, zajímavý.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited June 2016
    @Franky4 Aha, nu tak to je horší. Tak ještě mě napadá vzít save z androidu, provést co jsem psal na PC a zkusit ho nacpat zpět do androidu. Zkus dostat ten save do PC, uploadni to někam a pak sem postni link, můžeme to vyzkoušet.
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Aha myslis ako ze by si mi ty alebo niekto tie savy upravili v konzole? To by slo, pretoze som tak limitovany v tomto ze nemam na PC EE ediciu ktora stoji 20 eur a kvoli takejto drobnosti ju urcite kupovat nebudem. Ok uploadnem to a skus(te) nieco s tym spravit.
    Mockrat dik
    Tu je ten save:
    https://uloz.to/xqvAVUoJ/000000001-quick-save-rar
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Franky4 mrknu na to až dojdu domů z práce
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited June 2016
    už jsem ti to sem dvakrát dával ale když tam hodím link, chce to nějaký schválení či co a koment se nezobrazí :angry:
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Pošli to poštou.
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    @Kokocudaci uz si to posielal alebo ako? skus to poslat spravou alebo na moj mail korag4@gmail.com
    Diki moc pane
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    posláno
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Musim uznat, že tohle se mi nikdy nestalo :smiley: Spal sem tam pokaždý nanejvíc dvakrát :D
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Jako po načtení savu jsem zkoušel a musím říct že docela mazec... Družina přepluje a ve vteřině ze všech lykani a útočí na hlavní postavu... Zapauzovat se dá ale nic jiného se udělat nedá...
  • DanitheangeldevilDanitheangeldevil Member Posts: 51
    Dneska som práve dohrala ostrov s tými vlkodlakmi a tie úlohy v pôvodnom datadisku hrávam v 5. kapitole, lebo moc sa mi nechce robiť 7. kapitole úlohy takže v 5. kapitole robím všetky vedľajšie aj s TOSC úlohy. Moja družina sa vôbec nepremenila na vlkodlakov asi preto, že som spala iba jeden na tom ostrove a rýchlo odtiaľ utiekla a rýchlo zabila Mendasa. Keď som hrala originálnu verziu alebo Easy Tutu verziu tak som spala 2 dni a vyvraždila vlkodlakov, aj keď skúsenosti za vlkodlakov nestojí za nič. Ako to všetci spomenuli, na tom ostrove sa vyspí 1 alebo 2 dni a rýchlo odtiaľ vypadni a zabi Kaishu a vydaj sa loďou do Ulgothovej Brady a zabi Mendasa. :smile:
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Franky4 Aha, nu tak to je horší. Tak ještě mě napadá vzít save z androidu, provést co jsem psal na PC a zkusit ho nacpat zpět do androidu. Četl jsem někde na foru že to někomu fungovalo... Zkus dostat ten save do pc a někam to nahraj, třeba ulozto.cz, pak sem hoď link, můžeme to zkusit.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @ Franky4 Nu to je horší... Tak napadá mě nahrát do PC verze save z android verze, provést co jsem psal a pak ho vrátit do android verze... Případně by šla zkusit i nějaká úprava skrze EE keeper. Někde na foru jsem četl, že to někomu fungovalo. Zkus dostat ten save co PC, nahraj to třeba na ulozto.cz, postni link a můžeme to zkusit...
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    tady to máš... Po přeplutí se nepromění, upraveno konzolí https://ulozto.cz/xCGZxgVb/000000022-po-uprave-rar

    Ale moc dlouho jsi ignorova Coranův quest takže ten tipo přeplutí z družiny odejde.

    Hooodně dlouho jsem to nehrál, ale chystám se taky na verzi pro android, ale co to sakra udělali s tou grafikou, vypadá to jak komix... Nezkoumal jsem to ale dá se to na adroidu nějak vypnout??
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Tak tady je to, upraveno, nepřemění se ti po návratu. https://ulozto.cz/xCGZxgVb/000000022-po-uprave-rar

    Moc dlouho jsi čekal se splněním Coranovo questu, takže ten tvoji družinu opustí po návratu.

    Hodně dlouho jsem to nehrál, ale chystám se na android verzi až dohraju KOTOR, ale co to sakra udělali s tou grafikou, vypadá to jak omalovánky. Nijak jsem to nezkoumal, ale dá se to někde vypnout?
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Franky4 Aha, nu tak to je horší. Tak ještě mě napadá vzít save z androidu, provést co jsem psal na PC a zkusit ho nacpat zpět do androidu. Četl jsem někde na foru že to někomu fungovalo... Zkus dostat ten save do pc a někam to nahraj, třeba ulozto.cz, pak sem hoď link, můžeme to zkusit.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @ Franky4 Nu to je horší... Tak napadá mě nahrát do PC verze save z android verze, provést co jsem psal a pak ho vrátit do android verze... Případně by šla zkusit i nějaká úprava skrze EE keeper. Někde na foru jsem četl, že to někomu fungovalo. Zkus dostat ten save co PC, nahraj to třeba na ulozto.cz, postni link a můžeme to zkusit...
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    tady to máš... Po přeplutí se nepromění, upraveno konzolí https://ulozto.cz/xCGZxgVb/000000022-po-uprave-rar

    Ale moc dlouho jsi ignorova Coranův quest takže ten tipo přeplutí z družiny odejde.

    Hooodně dlouho jsem to nehrál, ale chystám se taky na verzi pro android, ale co to sakra udělali s tou grafikou, vypadá to jak komix... Nezkoumal jsem to ale dá se to na adroidu nějak vypnout??
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Tak tady je to, upraveno, nepřemění se ti po návratu. https://ulozto.cz/xCGZxgVb/000000022-po-uprave-rar

    Moc dlouho jsi čekal se splněním Coranovo questu, takže ten tvoji družinu opustí po návratu.

    Hodně dlouho jsem to nehrál, ale chystám se na android verzi až dohraju KOTOR, ale co to sakra udělali s tou grafikou, vypadá to jak omalovánky. Nijak jsem to nezkoumal, ale dá se to někde vypnout?
Sign In or Register to comment.