Skip to content

Pregenerated characters

maneromanero Member Posts: 392
Minęło prawie 20 lat od premiery pierwszej części gry, a mnie naszła ochota by raz jeszcze przejść całą sagę. Tym razem jako przygotowany przez twórców bohater np. niesławny Abdel. Przez lata grałem wymaksowanym postaciami, ale z perspektywy czasu wydaje mi się to strasznie nudne - kompletnie pozbawione wyzwań. Rzuciłem więc okiem na dostępne opcje i widzę calkiem sporo gotowców których statystyki zwiastują niezłą zabawę przy ich optymalizacji, podobnie jak ma to miejsce w odniesieniu do NPC których przyłączamy do drużyny. Pojawia się jednak pytanie, które z dostępnych postaci zostały wprowadzone do gry przez właściwych jej twórców, a które przez gości z Beamdog?

Comments

  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited October 2017
    BG1 jest problem, bo postacie nie maja imion, więc daje screeny.

    1. Cleric: Człowiek | Neutralny dobry.

    2. Fighter:

    3. Mage:

    4. Thief:

    5. Multi: Iluzjonista/złodziej | Gnom | Chaotyczny neutralny.


    Czyli w BG1 EE Oryginalnie zostały tylko 2 postacie. Czyli Abdel... Którego otrzymujemy w starej wersji, po instalacji wybrzeża mieczy, oczywiście dostajemy save z ową postacią . A drugą postacią jest, nr.
    4. Mag któremu nadali imię Adelia.

    Proszę o to Bonusik:
    Zdjąłem cały ekwipunek żebyś widział jego cechy ale jak widać jakieś grimuary zostały użyte.

    A tu w secie.

    A tu plecak z ekwipunkiem.

    Dla przypomnienia postać tą otrzymujesz tylko przy instalacji wybrzeża mieczy w formie sava.

    A to Abdel zrobiony przez BEAMDOG`a.



    A Takie postaci są w BG2:

    Rothgar,

    Daria,

    Abdel,

    Lessa,


    Tu nic nie zostało zmienione, ale zwróć uwagę na Abdela z 1 części i 2 części różnią się strasznie. W BG2 został potwornie osłabiony ale nie ukrywając, tak własnie jest oryginalnie w BG2.
    Post edited by Okami on
  • maneromanero Member Posts: 392
    Dzięki bardzo za odpowiedź, własnie tego szukałem a niestety nie mam już dostępu do orginalnych płyt.
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited October 2017
    manero said:

    Dzięki bardzo za odpowiedź, własnie tego szukałem a niestety nie mam już dostępu do orginalnych płyt.

    Na gogu po zakupie wersji BG EE otrzymujesz ... kod do odblokowania starej oryginalnej wersji. :smiley:
Sign In or Register to comment.