Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Pregenerated characters

maneromanero Member Posts: 378
Minęło prawie 20 lat od premiery pierwszej części gry, a mnie naszła ochota by raz jeszcze przejść całą sagę. Tym razem jako przygotowany przez twórców bohater np. niesławny Abdel. Przez lata grałem wymaksowanym postaciami, ale z perspektywy czasu wydaje mi się to strasznie nudne - kompletnie pozbawione wyzwań. Rzuciłem więc okiem na dostępne opcje i widzę calkiem sporo gotowców których statystyki zwiastują niezłą zabawę przy ich optymalizacji, podobnie jak ma to miejsce w odniesieniu do NPC których przyłączamy do drużyny. Pojawia się jednak pytanie, które z dostępnych postaci zostały wprowadzone do gry przez właściwych jej twórców, a które przez gości z Beamdog?

Comments

• OkamiOkami Member Posts: 302
    edited October 2017
    BG1 jest problem, bo postacie nie maja imion, więc daje screeny.

1. Cleric: Człowiek | Neutralny dobry.

2. Fighter:

3. Mage:

4. Thief:

5. Multi: Iluzjonista/złodziej | Gnom | Chaotyczny neutralny.

Czyli w BG1 EE Oryginalnie zostały tylko 2 postacie. Czyli Abdel... Którego otrzymujemy w starej wersji, po instalacji wybrzeża mieczy, oczywiście dostajemy save z ową postacią . A drugą postacią jest, nr.
    4. Mag któremu nadali imię Adelia.

Proszę o to Bonusik:
    Zdjąłem cały ekwipunek żebyś widział jego cechy ale jak widać jakieś grimuary zostały użyte.

A tu w secie.

A tu plecak z ekwipunkiem.

Dla przypomnienia postać tą otrzymujesz tylko przy instalacji wybrzeża mieczy w formie sava.

A to Abdel zrobiony przez BEAMDOG`a.

A Takie postaci są w BG2:

Rothgar,

Daria,

Abdel,

Lessa,

Tu nic nie zostało zmienione, ale zwróć uwagę na Abdela z 1 części i 2 części różnią się strasznie. W BG2 został potwornie osłabiony ale nie ukrywając, tak własnie jest oryginalnie w BG2.

Post edited by Okami on
    manero
  • maneromanero Member Posts: 378
    Dzięki bardzo za odpowiedź, własnie tego szukałem a niestety nie mam już dostępu do orginalnych płyt.

• OkamiOkami Member Posts: 302
    edited October 2017
    manero said:

Dzięki bardzo za odpowiedź, własnie tego szukałem a niestety nie mam już dostępu do orginalnych płyt.

Na gogu po zakupie wersji BG EE otrzymujesz ... kod do odblokowania starej oryginalnej wersji. :smiley:

Sign In or Register to comment.