Skip to content

Zamiana upadłego łowcy z powrotem w łowcę

chobOschobOs Member Posts: 9
Witam, ukończyłem właśnie BG1EE i będę się zabierał za dwójkę. Tylko mam jeden problem - moja postać pod koniec gry straciła status łowcy i zamieniła się w upadłego łowcę, bo moja reputacja spadła dość nisko no i z tego tytuły teraz nie mogę rzucać czarów i kryć się w cieniu.

Da się jakoś zrobić żebym znowu był łowcą? Samo podniesienie reputacji nic nie daje, bo nawet jeszcze w jedynce wbiłem do 20 i dalej byłem upadłym łowcą.

Comments

  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Pewności mieć nie moge, ale wydaje mi się że w dwójce można odzyskać swój status gdy zdobywasz "twierdzę", w przypadku łowcy będzie to chatka myśliwego po wykonaniu zadań w Umar.
  • chobOschobOs Member Posts: 9
    Ok, dzięki. Zrobię tak i dam znać tutaj znać czy działa. Pozdro
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    Możesz spróbować tego co @O_Bruce napisał. Oprócz tego dodam, że powinieneś zrobić też wszystkie zadania łowcy w tym przypadku. Co prawda z tego co wiem, to raczej nie ma opcji usunięcia miana upadłego bez edytora. Chyba że Beamdog to zmieni w co wątpię.
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    edited October 2017
    Potwierdzam: trzeba wykonać wszystkie zadania twierdzy łowcy (chatka na Wzgórzach Umar)
    http://baldursgate.wikia.com/wiki/Ranger
    "If a ranger commits a murder, they will become a Fallen Ranger, which is a ranger without the special abilities and they will lose a lot experience points. Only in Shadows of Amn campaign at the end of Ranger - Protector of the Umar Hills, can they become normal rangers once more."
  • chobOschobOs Member Posts: 9
    Witam. To co napisali O_Bruce i Przemkas to prawda. Po wykonaniu tych zadań moja postać z upadłego łowcy zamieniła się z powrotem w łowcę. Mogę znowu rzucać czary, korzystać z umiejętności specjalnych i kryć się w cieniu. Dzieki, pozdrawiam.
    O_Bruce
Sign In or Register to comment.