Skip to content

Zapowiedź Baldur's Gate: Edycja Rozszerzona™

DanBoulosDanBoulos Member Posts: 146
edited July 2012 in Polski
Atari, Wizards of the Coast oraz Overhaul Games mają zaszczyt ogłosić rozpoczęcie prac nad Edycją Rozszerzoną Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II.

imageOd daty jej pierwszego wydania w 1998 roku, gra Baldur’s Gate dawała rozrywkę milionom fanom na całym świecie, a także otrzymała niezliczone nagrody. Ta klasyczna saga tajemnic, intryg i przygody wyznacza do dziś standardy dla gier RPG Dungeons & Dragons®.

Odnowione Przez Overhaul Games

Overhaul Games zebrało utalentowany zespół artystów, programistów i projektantów, żeby ulepszyć ten ponadczasowy klasyk. Aby pozostać wiernym duchowi gry, w zespole znajdują się twórcy oryginalnego Baldur's Gate.

Przezyj Najbardziej Epicka Historie Jaka Kiedykolwiek Opowiedziano

Baldurs Gate: Edycja Rozszerzona™ i Baldur’s Gate II: Edycja Rozszerzona™ pojawi się z odnowioną wersją silnika Infinity, który będzie zawierać szereg nowoczesnych ulepszeń.

Najwieksza Gra RPG Wszech Czasow, Ulepszona

Żeby zobaczyć wszystkie informacje dotyczące Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona™ wejdź na www.baldursgate.com
Post edited by Lazaryta on

Comments

  • William_ImmWilliam_Imm Member Posts: 72
    I said it on the Russian post, but please try and get CD Projekt interested in this project.

    (speaking of, I really want some of the CD Projekt translators as modders/translators)
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    Yeah, CDP translation and VO was legendary, I hope that they would do the work.
  • ZakerosZakeros Member Posts: 75
    edited June 2012
    I will try to send direct link to this thread to CD Projekt, maybe they will reply or even show on the forum. I guess it's not that simple to get rights to a game though.

    Edit: Well, e-mail to CD-Projekt sent, I asked if it's possible for them to cooperate with Beamdog, also someone to show on the forum to keep us updated.
  • streetfighter4streetfighter4 Member Posts: 3
    Czy ktoś coś słyszał ile w ogóle ma kosztować BG? Jako wielki fan, oczywiście zapłacę każdą kwotę i liczę na jakąś super wersję kolekcjonerską ;)
  • TheUnderTakerTheUnderTaker Member Posts: 2
    Nie ważna kwota byle, żeby by w końcu to wydali.
    Sardo
  • SobotmanSobotman Member Posts: 2
    A niech kosztuje ile chce i będzie płatne co miesiąc hehe i tak wo kupie :D
  • danielgawdanielgaw Member Posts: 16
    Gdzieś czytałem że niby kilka dolarów, ktoś potwierdzi? Więc wychodziłoby 20-30 zł.
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    edycja pudełkowa jeżeli w ogole wyjdzie bedzie dostepna sporo czasu po terminie wypuszczenia internetowego co nie?
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    Chcą się zmieścić z wersją na iPada ok. $10, więc nie jest źle.
  • TheUnderTakerTheUnderTaker Member Posts: 2
    Jak na taką grę to nie da się porównać jakości do ceny.
  • KaneKane Member Posts: 7
    Ja liczę na Collector's Edition. Za ciekawą zawartość takiej edycji mógłbym dać i 100$. Ta gra to moje dzieciństwo :>
    multimedialnytom
  • sztolpenOSsztolpenOS Member Posts: 14
    Ja liczę na Collector's Edition. Za ciekawą zawartość takiej edycji mógłbym dać i 100$. Ta gra to moje dzieciństwo :>
    Otóż to :) Zaplacic 300-600 zł za wspomnienie dzieciństwa - agree :)
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    Będzie polskie tłumaczenie BG:EE?
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    @theoricus będzie
  • MurkMurk Member Posts: 57
    Czy są jakieś potwierdzone, oficjalne informacje, że będzie tłumaczenie ?
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    Trent pisał na twitterze, że język polski będzie wspierany
  • MurkMurk Member Posts: 57
    To akurat czytałem, myślałem, że może coś bardziej oficjalnego...
    Poczekamy, zobaczymy.
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    @Murk myślę, że słowa szefa firmy, która robi BGEE to dość oficjalne stanowisko :P
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Pamiętam to jak dzis, gdy po raz pierwszy raz w życiu odpieczętowałem pudełeczko z BG... nie było to magiczne przeżycie, było mistyczne!
  • FenixGruFenixGru Member Posts: 5
    Fajnie by było gdyby mniej więcej stara ekipa zabrała się za tłumaczenie, Fronczewski te sprawy nigdy nie wychodzą z głowy :)
  • riklaunimriklaunim Member Posts: 3
    BG 1 jakoś dla mnie najlepszy klimat i najlepszy "balans" ma w oryginalnej formie. Mody do BG1 jak np. DSotSC/NTotSC i podobne jakoś dodają za dużo "mocy", a wersja w silniku BG 2 (TuTu) też jakoś nie do końca mi się podobała (postacie mogły osiągnąć większą wydajność/efektywność co chyba za bardzo ułatwiało grę). Przed BG:EE ciężkie zadanie.
    multimedialnytomKirkor
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    @riklaunim masz rację w BG 1 po prostu się czuło na sobie każdą walkę to ciężko opisać ale walcząc z koboldem czy ogrem miało się wrażenie że każde posunięcie ma znaczenie. Kula ognia zawsze siała spustoszenie, zarówno u wroga jak i w drużynie, błyskawica dobrze rzucona niejeden raz decydowała o losach bitwy. Proporcję pomiędzy drużyną a przeciwnikami dawały wrażenie odczówalnosci nawet bardzo niewielkich różnic w statystykach przeciwników.
    multimedialnytomM6k3CronoKirkor
  • multimedialnytommultimedialnytom Member Posts: 16
    W BG 1 lubię klimat łąk, lasy strumyki, chmurne szczyty, ukryte kopalnie wśród kniei Otuisko. Dwójka jest dla mnie bardziej mroczna, dlatego mam większy sentyment do jedynki.
    pablo200783LuckyKasonKirkor
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    My tu gadu gadu, a tu już za dwa zostaną tylko (aż) dwa miesiące do premiery. Przesunięcie bolało trzeba przyznać, ale mam jeszcze większą nadzieję na to, że nie okaże się pod koniec listopada, że data znów jest przesunięta, bo tego już by chyba czekający gracze nie wytrzymali :)
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    @ Lucky
    Tez mam nadzieje, ze 30 listopada to osteczna data i trzymam za to kciuki :)
Sign In or Register to comment.