Skip to content

[Android] - BG:EE oraz BG:2EE - Dubbing oraz pełne spolszczenie

AnawrielAnawriel Member Posts: 2
edited September 2017 in Polski
Przygotowane przeze mnie paczki zawierają w sobie wszystko co można dołożyć do gry aby była jak najbardziej polska - tłumaczenia, odgłosy postaci, dubbing itp (również w przypadku BG2EE - UKOŃCZONE tłumaczenie całości!!!). Wystarczy wypakować archiwa, całość umieścić bezpośrednio w pamięci urządzenia i potwierdzić podmianę wszystkich katalogów i plików.

BG:EE

BG2:EE

Życzę udanej zabawy :)
Post edited by Anawriel on
Merlin_PLCatherd

Comments

  • dkinvokerdkinvoker Member Posts: 1
    Czy te pliki i metoda nadal działają?

    Właśnie Baldur jest na przecenie i bardzo mi zależy na polskim dubbingu.
  • OxvaOxva Member, Translator (NDA) Posts: 80
    Powinna wciąż działać :)
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    Pytanie mam czy na Galaxy J3 2016 też będzie działać ?
  • AnawrielAnawriel Member Posts: 2
    na każdym telefonie i każdym androidzie będzie działać :)
  • JoseppeJoseppe Member Posts: 1
    Witam proszę o podanie dokładnego miejsca gdzie pliki muszą być wrzucone ;) ponieważ ściągam paczkę rozpakuje i nie mam gdzie dalej ich wrzucić szukam podobnych nazw ale nic....
  • ellubkoellubko Member Posts: 1
    Czesc, jak rozwiazac problem filmikow po angielsku? Bg2 ee, plik z pierwszego posta rozpakowany do odpowiedniego folderu. Napisy i dzwieki sa po polsku i wszystko jest zrobione bardzo profesjonalnie, dzieki! Ale jesli chodzi o te filmy, to probowalem i rozpakowac ten plik do glownego folderu z gra, skopiowac sam folder movies oraz kilka innych kombinacji. Jesli wlacze filmik z dysku jest po polsku, a w grze po angielsku. Poprosze o wskazowki i dzieki wielkie!
  • Merlin_PLMerlin_PL Member Posts: 2
    Joseppe said:

    Witam proszę o podanie dokładnego miejsca gdzie pliki muszą być wrzucone ;) ponieważ ściągam paczkę rozpakuje i nie mam gdzie dalej ich wrzucić szukam podobnych nazw ale nic....

    Wrzucasz do głównego katalogu pamięci wewnetrznej bo tam instaluje sie gra.
  • Merlin_PLMerlin_PL Member Posts: 2
    @Anawriel: Wielkie dzięki za przygotowanie paczek.

    Gram właśnie w BGEE beta 2.5 i wszystko śmiga po polsku. Problemem jest BG2EE beta 2.5, tutaj nie mam wyboru języka na polski. Podobno ma ma byc w standardzie w 2.5 ale póki co mi nie działa. Ktoś testował BG2EE betę 2.5 i jezyk PL?
  • CatherdCatherd Member Posts: 1
    Dzięki. Specjalnie dla Ciebie zrobiłem konto i piszę Ci pieśń pochwalną;).
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Witam, mam prośbę, czy ktoś kto ma wersję na Androidzie BGEE mógłby dla mnie sprawdzić, czy jest w niej polska wersja z dubbingiem? Nie mam jak sprawdzić, a czytałem niepokojące opinie na Sklepie Play. Z góry dzięki!
Sign In or Register to comment.