Skip to content

Mod rozszerzającego romans z Neerą

2»

Comments

  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    wydaje mi się, że ten mod dodaje stringi tylko do dialog.tlk i dialogF.tlk z folderu 'en_US'. Powinieneś korzystać z angielskiej wersji językowej, ale może to nie to?
  • HarielHariel Member Posts: 18
    W temacie związanym z tym modem rzeczywiście pisali, że działa on tylko z tymi plikami ale zastanawiałem się czy ktoś znalazł sposób na obejście tego dla polskiej wersji językowej :)
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @Hariel jasne :) w pliku konfiguracyjnym instalacji tego neera jest ścieżka do dialogów wystarczy podmienić końcówkę na pl_PL
    Hariel
  • HarielHariel Member Posts: 18
    edited January 2013
    Super ;-) dzięki @viader za info :)
    Post edited by Hariel on
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Dzisiaj spojrzałem i mod już wyszedł z fazy beta, ktoś byłby chętny do przetłumaczenia?
  • lubowieclubowiec Member Posts: 30
    A ktoś może zainstalował ten mod? Ja czekałem, aż skończą fazę beta, ale póki co odłożyłem bgee. Czy jeśli mam już neerę, to ten mod też będzie działał? I czy ingeruje on w tłumaczenie oryginalnych dialogów z neerą?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited January 2013
    Ja gram powoli i od czasu do czasu, wydaje mi się że zacząłem grać już zanim zainstalowałem moda, a potem po instalacji w savie mam mieszankę, czyli orginalne dialogi + mod, może jakąś rozmowę zastępuje, ale póki co tego nie dostrzegłem.

    Mod jest na pewno warto przetłumaczyć, ale nasz zespół z BG:EE skurczył się do 4 mocno zajętych ludzi ;/. Więc pewnie nie ruszymy bez pomocy.
  • lubowieclubowiec Member Posts: 30
    edited January 2013
    Ja bym z chęcią pomógł, ale raz, że czasu mam jak na lekarstwo, a dwa, że nigdy tego nie robiłem.

    Hej, a mam jeszcze pytanko, bo przy próbie instalacji pojawia mi się na sekundę okno instalacyjne, ale zaraz znika i nie mam zielonego pojęcia, czy to się w ogóle zainstalowało. Spotkał ktoś coś takiego?
    Post edited by lubowiec on
Sign In or Register to comment.