Skip to content

W oczekiwaniu na BG:EE

24

Comments

  • CronoCrono Member Posts: 33
    Mam identyczna sytuacje Hiroshi ale wydaje mi się że z internetem na drugim końcu świata nie będzie tak żle :)
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    Nie wiem gdzie wyjeżdżasz, ale mam doświadczenie z netem w chińskich akademikach dla obcokrajowców i wygląda to źle. Jeśli niczego się nie dowiem i będę musiał zaryzykować to pewnie to zrobię, później najwyżej będę ssał 3 dni :P
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Znalazłem bardzo ciekawą wiadomość o reaktywacji Black Isle Studios. Ciekawe co z tego wyjdzie. http://www.gram.pl/news_9wveGOm6_Black_Isle_Studios_wznawia_dzialalnosc.html
  • DargoradDargorad Member Posts: 64
    @gumisiwo - toż to fantastyczna wiadomość! Coś czuję że szykują się przed nami nowe fantastyczne gry cRPG ;]
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @Dargorad Na początku też tak myślałem. Ale zauważ, ze większość ludzi z dawnego BI siedzi teraz w Obsidianie czy innych Bethesdach. Ale może coś z tego wyjdzie. Jeżeli w firmie będą młodzi ludzie zakochani w RPGach, które przechodzili jako nastolatkowie, to kto wie, może czeka na nas duchowy następca Tormenta? Oby, bo straszna posucha na rynku jeżeli chodzi o staroszkolne RPG.
  • CronoCrono Member Posts: 33
    Fudan Daxue w Szanghaju, hmm wcześniej byłem tylko na Tajwanie i z netem w akademiku nie było zbyt rózowo... ale zawsze można iść do jednej z tych popularnych kafejek z szybkim netem i zgrać na pendriva :)
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    Crono, ja jadę do Qingdao Univ. Wcześniej byłem rok w Zhengzhou Univ (stolica Henanu) i tam tylko strony chińskie jako tako działały (Youku, Tudou itp.), strony na zagranicznych serwach muliły jak nie wiem. Zrobiłem już pre-purchasa, może jakoś pójdzie. Jeśli mówisz, że na Tajwanie nie było różowo to jestem zaskoczony, myślałem, że chociaż tam mają wysokie standardy.
    Dla mnie Tajwan za gorący, a miasta takie jak Shanghai za drogie, Qingdao słyszałem, że jest w porząsiu, może nawet uda się jakiegoś multiplayera uskutecznić w BG:EE :P
  • CronoCrono Member Posts: 33
    hiroshi z tym Tajwanem to wszystko zależy gdzie.. mieszkałem na Chung-Hsing daxue w Taichung i Shifan daxue w Kaohsiung, w pierwszym net był wolniutki w drugim znośny (zagraniczne strony działały w miarę normalnie) warto zauważyć że tam jak i na większości uniwerków tajwańskich nie ma oddzielnego akademika dla obcokrajowców i normalnie mieszkaliśmy z cała zgraja studentów. Wiem że Szanghaj jest droższy ale na szczęście jadę z pełnym stypendium :). Co do multi to jeśli to tylko będzie możliwe bardzo chętnie :P
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Ja tez odswiezam sobie stare BG w oczekiwaniu na BGee :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ja za to odświeżyłem Skyrim, bo Baldura to oczywiście chcę zainstalować, ale nowego, więc cierpliwie czekam :)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @Lucky Ha, też właśnie gram w Skyrima :D Ale jakoś mi się dłuży i zacząłem odświeżać Gothica 2. A Baldura to odświeżyłem sobie w te wakacje już dwa razy każdą część więc mam dość. Do 3o listopada powinno wystarczyć :D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Mi się poprzednio Skyrim trochę dłużył, grałem wojem - Nordem i rozwinąłem niemal wszystko na 100, pokonałem kogo miałem pokonać by później już mi się nie chciało chodzić po świecie. Więc teraz zacząłem grać inną postacią i rozwijam magię, ciekawie się gra a wątku głównego nie zamierzam ruszać :)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Ja też głównego nie ruszam, bo potem mi się jakoś odechciewa grać. Ale teraz próbuje grać z modami, jakoś nigdy nie próbowałem i robi się ciekawie, ale wciąż czuję niedosyt fabuły. Dlatego uruchomiłem Gothica. Ale od czasu zdania matury mam prawdziwie RPGowe wakacje. Najpierw Morrowind, gothic 1, Torment, NWN2 z dodatkami, BG1,2 teraz Skyrim i Gothic 2... Jeszcze tylko mi Icewind Dale brakuje ale niestety nie posiadam.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A nie ma nigdzie do kupienia? W jakiejś extra klasyce czy cuś? Jak po maturze to @gumisiwo spoooro czasu masz, eh, zamieniłbym się ;)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited September 2012
    Hahaha, no ba:D ale tylko do przyszłej środy potem harówka na studiach. A Icewind Dale... chciałem kupić ostatnio, ale cała kasa poszła na promocje na Steam i BG:EE. Kiedyś kupię, teraz czasu i tak nie będę miał więc mi się nie śpieszy.
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited September 2012
    @gumisiwo Ostatnio kupiłam w TESCO Icewind Dale 1, 2 + dodatki ("Saga Icewind Dale", tak nazywała się płyta) za niecałe 14 złotych xD Też jestem po maturze i mam długie wakacje, właściwie już koniec, bo od jutra mam zajęcia^^

    Od jutra masz zajęcia? Zaraz pomyśle, że też studiujesz w Poznaniu ;P
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited September 2012
    Nie, miałem na myśli środę 3 października, i to w Toruniu.
    A IWD kupię sobie jak dostanę stype :D
  • SheeShee Member Posts: 139
    Ja juz jutro ide, nie masz pojecia, jak bardzo mi sie nie chce xd
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    Ooo, sami studenci tu :D
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    A robić nie ma komu.
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Do pracy, rodacy. Bo grać to tylko po fajrancie, a jeszcze rodzina, remonty... ech, czasem tęskno do studenckich czasów.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Tęskno, tęskno ale cóż, taka kolej. Grało się za studenta i uczniaka, to teraz gra się za przodownika, tfu - pracownika.
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Tak to juz jest, ale co zrobic - trzeba bedzie zarwac kilka nocek ha h a
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No ja już planuję jakieś zwyczajowe - grudniowe L4, hehe :D
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Dobrze, że sesja na studiach nie jest w listopadzie/grudniu :D
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    Gorzej jak sesja z czerwca trwa do grudnia ^^
  • SheeShee Member Posts: 139
    Ja na matmie, tak dużo przedmiotów nie mam więc czas znajdę na pewno^^
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    @Shee gdzie studiujesz? :)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Ja tam też czas spokojnie znajdę. Jak na razie wychodzi, ze przynajmniej przez pierwszy miesiąc każdy piątek wolny, więc czasu powinno wystarczyć i na naukę, i na przyjemności :D
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Michals Poznań, a Ty ?
Sign In or Register to comment.