Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Steam Trading Cards

Broom2Broom2 Member Posts: 4
Siemanko!

Od razu na wstępie zaznaczę, że jestem nowy na forum i jeszcze nie do końca ogarniam co i jak - więc jeżeli taki temat został już gdziekolwiek stworzony to dajcie linka :)

Pragnąłbym wprowadzić Steam Trading Cards z gier BG:EE i BG2:EE, jednakże nie do końca wiem jak skontaktować się z Beamdog apropo tej sprawy (na Facebooku mnie ignorują ;(( ).

W związku z tym zamieszczę ogólny pomysł tutaj:

1. BG:EE
• Karty: Portrety postaci charakterystycznych dla BG:EE, najlepiej niewystępujące w BG2:EE, np. Dynaheir, Khalid, Sarevok
• Emotikony: np. logo, zaklęcia magów, może jakieś bronie
• Tła: no to tła :D Niech będzie sławna bilbioteka Candlekeep, Wieża Durlaga, Wrota Baldura

2. BG2:EE
W zasadzie tak samo jak w BG:EE

Jeżeli ktoś ma inne pomysły dotyczące Steam Trading Cards, np. karty mogłyby przedstawiać coś innego itp. - niech pisze,
jeżeli uważacie, że należałoby to rozpisać dokładnie - poinformujcie mnie,
jeżeli uważacie, że wszystko gra - piszemy na forum ogólnym ? D:

BTW. Pozwolę sobie napisać tutaj o moim małym problemie: to konto nie jest moim kontem domyślnym, jednakże na poprzednie nie przychodzi mi e-mail z linkiem aktywacyjnym (jestem na onecie). W związku z tym chciałbym poprzez to konto poprosić moderatorów o aktywację mojego domyślnego konta manualnie, jednakże nie wiem gdzie o taką rzecz poprosić.

Pozdrawiam, Broom :D

Comments

Sign In or Register to comment.