Skip to content

Steam Trading Cards

Broom2Broom2 Member Posts: 4
Siemanko!

Od razu na wstępie zaznaczę, że jestem nowy na forum i jeszcze nie do końca ogarniam co i jak - więc jeżeli taki temat został już gdziekolwiek stworzony to dajcie linka :)

Pragnąłbym wprowadzić Steam Trading Cards z gier BG:EE i BG2:EE, jednakże nie do końca wiem jak skontaktować się z Beamdog apropo tej sprawy (na Facebooku mnie ignorują ;(( ).

W związku z tym zamieszczę ogólny pomysł tutaj:

1. BG:EE
• Karty: Portrety postaci charakterystycznych dla BG:EE, najlepiej niewystępujące w BG2:EE, np. Dynaheir, Khalid, Sarevok
• Emotikony: np. logo, zaklęcia magów, może jakieś bronie
• Tła: no to tła :D Niech będzie sławna bilbioteka Candlekeep, Wieża Durlaga, Wrota Baldura

2. BG2:EE
W zasadzie tak samo jak w BG:EE

Jeżeli ktoś ma inne pomysły dotyczące Steam Trading Cards, np. karty mogłyby przedstawiać coś innego itp. - niech pisze,
jeżeli uważacie, że należałoby to rozpisać dokładnie - poinformujcie mnie,
jeżeli uważacie, że wszystko gra - piszemy na forum ogólnym ? D:

BTW. Pozwolę sobie napisać tutaj o moim małym problemie: to konto nie jest moim kontem domyślnym, jednakże na poprzednie nie przychodzi mi e-mail z linkiem aktywacyjnym (jestem na onecie). W związku z tym chciałbym poprzez to konto poprosić moderatorów o aktywację mojego domyślnego konta manualnie, jednakże nie wiem gdzie o taką rzecz poprosić.

Pozdrawiam, Broom :D

Comments

  • mackosmackos Member Posts: 188
    za steam odpowiada ATARI wiec to do nich powinieneś kierować swoje prośby. Beamdog czerpie minimalne korzysci ze sprzedazy na Steam
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Była bardzo podobna propozycja na angielskim forum w bodajże 'feature request' niestety dokopać się do niego może być trudno. Generalnie sporo osób niechętnie do tego podchodziło.
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited November 2013
    Ja bym chętniej zobaczył osiągnięcia na Steamie. Już widzę tego calaka :)
    Edit: Osiągnięcie - Przejdź całą Kampanię jednym bohaterem na najwyższym poziomie trudności :D
  • Broom2Broom2 Member Posts: 4
    edited November 2013
    Odświeżam: 22/11/2013 o 12:58 napisałem do Atari na facebooku w tej sprawie (+ do beamdog dużo wczesniej), dotychczas nie odpisali :/ Jakieś pomysły? Może po prostu napisać na forum ogólnym?
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Dobra specjalnie poszukałem, generalnie tu masz rezultat dyskusji: czytaj tradycjonaliści...
    http://forum.baldursgate.com/discussion/19967/please-include-achivement-and-trading-cards-for-bgee2
Sign In or Register to comment.