Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

IceWind Dale EE?

VornarVornar Member Posts: 3
Jak w temacie, nikt chyba jeszcze o to nie pytał, czy jest na to szansa? Jakiekolwiek głosy za tym się pojawiały? Pozdrawiam

Comments

• RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    W zeszłym roku, kiedy ogłaszano prace nad Baldurami Oster snuł dość ambitne plany odświeżenia Icewindów, Tormenta a być może nawet stworzenia trzeciej części BG. Od tamtej pory sporo czasu i same zapowiedzi stały się znacznie bardziej skromne. W tej chwili tak naprawdę nie wiemy co obecnie planuje studio poza wydawaniem kolejnych łatek do obu części gry. Trudno też powiedzieć jak wygląda strona formalno-prawna innych gier opartych o Infinite.

Krótko mówiąc w tej chwili nie znamy żadnych konkretów, choć temat od czasu do czasu pojawia się na anglojęzycznym forum.

• SelendisSelendis Member Posts: 168
    Ja wyszperałem, że IWD "EE" ma mieć dostęp do wszystkich zasad i klas postaci które są w BG2EE. A co do reszty to tak jak kolega u góry pisał.

• Xar105Xar105 Member Posts: 101
    też tak myślę że jakby mieli odświeżać IWD to rozwinęliby je tak jak BG.EE (dodali pod klasy wiecej portretów, itp ) co wyszłoby grze na +. Ja osobiście chciałbym zobaczyć Tormenta HD, gra po prostu miażdży :). Trzeba czekać jeszcze do 2014 bo szykuje się na rok RPG :)

• maneromanero Member Posts: 384
    Ciekawe kto by przetłumaczył tormenta ;p

• EtaminEtamin Member Posts: 747
    2014 będzie istnym żniwobraniem - Might and Magic X, Elder Scroll Online, Wiedźmin 3, Diablo III: Żniwiarz Dusz, Project Eternity etc.
    Ja bym osobiście wolałbym by zamiast kolejnej Enhanced Edition skupili się na doszlifowaniu Baldurów. Miejmy nadzieję, że za rok wszystkie mod, patche i tłumaczenie już wyjdą zwieńczone Baldurs Gate: Enhanced Edition Trilogy :)

• Xar105Xar105 Member Posts: 101
    manero said:

Ciekawe kto by przetłumaczył tormenta ;p

czego to nie zrobią fani :D

Sign In or Register to comment.