Skip to content

IceWind Dale EE?

VornarVornar Member Posts: 3
Jak w temacie, nikt chyba jeszcze o to nie pytał, czy jest na to szansa? Jakiekolwiek głosy za tym się pojawiały? Pozdrawiam

Comments

  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    W zeszłym roku, kiedy ogłaszano prace nad Baldurami Oster snuł dość ambitne plany odświeżenia Icewindów, Tormenta a być może nawet stworzenia trzeciej części BG. Od tamtej pory sporo czasu i same zapowiedzi stały się znacznie bardziej skromne. W tej chwili tak naprawdę nie wiemy co obecnie planuje studio poza wydawaniem kolejnych łatek do obu części gry. Trudno też powiedzieć jak wygląda strona formalno-prawna innych gier opartych o Infinite.

    Krótko mówiąc w tej chwili nie znamy żadnych konkretów, choć temat od czasu do czasu pojawia się na anglojęzycznym forum.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Ja wyszperałem, że IWD "EE" ma mieć dostęp do wszystkich zasad i klas postaci które są w BG2EE. A co do reszty to tak jak kolega u góry pisał.
  • Xar105Xar105 Member Posts: 112
    też tak myślę że jakby mieli odświeżać IWD to rozwinęliby je tak jak BG.EE (dodali pod klasy wiecej portretów, itp ) co wyszłoby grze na +. Ja osobiście chciałbym zobaczyć Tormenta HD, gra po prostu miażdży :). Trzeba czekać jeszcze do 2014 bo szykuje się na rok RPG :)
  • maneromanero Member Posts: 392
    Ciekawe kto by przetłumaczył tormenta ;p
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    2014 będzie istnym żniwobraniem - Might and Magic X, Elder Scroll Online, Wiedźmin 3, Diablo III: Żniwiarz Dusz, Project Eternity etc.
    Ja bym osobiście wolałbym by zamiast kolejnej Enhanced Edition skupili się na doszlifowaniu Baldurów. Miejmy nadzieję, że za rok wszystkie mod, patche i tłumaczenie już wyjdą zwieńczone Baldurs Gate: Enhanced Edition Trilogy :)
  • Xar105Xar105 Member Posts: 112
    manero said:

    Ciekawe kto by przetłumaczył tormenta ;p

    czego to nie zrobią fani :D

Sign In or Register to comment.