Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Tancerz Cieni

PawianPawian Member Posts: 4
edited January 2014 in Polski
Witam, gram w Baldursa dopiero pierwszy raz i mam pytanie odnośnie Tancerza Cieni (gram na patchu 1.0.2014 + bug fix):
1.) Czy największa wartość ciosu w plecy to x3 po 9 lvl?
2.) Planuję z niego zrobić dwuklasowca Tancerz cieni/wojownik. Na którym lvl jest dobrze to zrobić (ja myślę o 9 żeby mieć ten x3 w plecy, nieźle się kryć ale poprawić klasą wojownika jego umiejętności w walce w zwarciu, poprawić trak0 itp itd.) nie wiem kiedy poprawia się takiego tancerza trak0 i na którym lvl :)?
3.) Czy patch 1.0.2014 jest ostatnim patchem czy coś już wyszło albo ma wyjść i jeżeli tak to w jaki sposób zmienia Tancerza?
4.) Czy fajnie się ta podklasa gra?

Nie znalazłem nic na temat ShadowDancera na Polskim forum :) a mój angielski nie jest na jakimś wysokim poziomie ;) więc bardzo proszę o odpowiedzi i ogólnie o dyskutowanie na temat tej podklasy złodzieja :).

Post edited by Pawian on
chaya

Comments

Sign In or Register to comment.