Skip to content

Tancerz Cieni

PawianPawian Member Posts: 4
edited January 2014 in Polski
Witam, gram w Baldursa dopiero pierwszy raz i mam pytanie odnośnie Tancerza Cieni (gram na patchu 1.0.2014 + bug fix):
1.) Czy największa wartość ciosu w plecy to x3 po 9 lvl?
2.) Planuję z niego zrobić dwuklasowca Tancerz cieni/wojownik. Na którym lvl jest dobrze to zrobić (ja myślę o 9 żeby mieć ten x3 w plecy, nieźle się kryć ale poprawić klasą wojownika jego umiejętności w walce w zwarciu, poprawić trak0 itp itd.) nie wiem kiedy poprawia się takiego tancerza trak0 i na którym lvl :)?
3.) Czy patch 1.0.2014 jest ostatnim patchem czy coś już wyszło albo ma wyjść i jeżeli tak to w jaki sposób zmienia Tancerza?
4.) Czy fajnie się ta podklasa gra?

Nie znalazłem nic na temat ShadowDancera na Polskim forum :) a mój angielski nie jest na jakimś wysokim poziomie ;) więc bardzo proszę o odpowiedzi i ogólnie o dyskutowanie na temat tej podklasy złodzieja :).
Post edited by Pawian on
chaya

Comments

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Pawian:
    1. na 14. poziomie, Tancerz Cieni ma mnożnik x4
    2. Nie znam się na dwuklasowaniu :)
    3. Nie widzę żadnych zmian dotyczących tej klasy w wersji angielskiej
    4. W BG to nie wiem, ale pamiętam, że jako prestiżówka w NWN koksi dzięki Ukrywaniu się w widoku: kryjesz się w czasie walki > okrążasz wroga > atakujesz z dodatkowymi obrażeniami z Ataku z zaskoczenia (czy też mnożnika w przypadku Baldura) > wróć do punktu pierwszego.
  • PawianPawian Member Posts: 4
    @cherrycoke2l:
    Dzięki wielkie za odpowiedź :-). W opisie klasy mam tylko napisane że po 9 lvl jest x3 ciekawe czego nie napisali że po 14 jest x4. To w takim razie będę go dwuklasowal na 14 :-) aczkolwiek mógłby się jeszcze ktoś wypowiedzieć o dwuklasowaniu tancerza :-).
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Pawian – to info o mnożniku x4 wziąłem z naszego translatorskiego narzędzia. Jeżeli gdzieś w grze jest inna informacja, prosiłbym o wskazanie jej lokalizacji ( i czy to jest BG1 czy BG2).
  • PawianPawian Member Posts: 4
    edited January 2014
    W BG1 przy tworzeniu postaci i podczas gry w opisie klasy jest:
    'Może korzystać ze zdolności cios w plecy, aby zwiększyć zadawane obrażenia.
    Poziomy 1-9: x2
    Poziomy 9+: x3 '

    Mam zainstalowany patch 1.0.2014 + jakiś BUG fix do tego patcha który poprawia jakieś questy i właśnie ShadowDancera i jeszcze zainstalowanego mam moda RogueRebalancing ale chyba on nie wpływa na tą podklasę bo to stary mod (tak mi się przynajmniej wydaje).
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    bo w BG1 teoretycznie poziomu 14 nie osiągniesz bez zdjęcia ograniczenia XP
  • PawianPawian Member Posts: 4
    edited January 2014
    Rzeczywiście w BGII jest wzmianka o tym że po 14 lvl jest x4 :). Dzięki wielkie :). Coś na temat dwuklasowania tancerza ktoś coś powie? :)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Pawian – widzę, że w narzędziu dla BG1:EE mam wersję o poziomie 14+, dlatego można przypuszczać, że w aktualnym buildzie nie ma najnowszej wersji dialogów (nie że one się czymś znaczącym różnią).
Sign In or Register to comment.