Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Gra półorkiem

BarryBannanBarryBannan Member Posts: 1
Hej

Nigdy nie grałem w bg ale tyle się o nim nasłuchałem i naczytałem, że postanowiłem to zmienić. Kupiłem obie części bg ee chciałem zagrać półorkiem berserkiem ale doczytałem się, że ork ma ograniczone pole do popisu w interakcji z towarzyszkami. Olałbym to gdybym w głowie nie miał informacji o najlepszej grze rpg, wspaniałej fabule, genialnych dialogach i uj wie co jeszcze dlatego chciałbym mieć to i to. Orka i żadnych ograniczeń, jak w reklamie pewnej sieci komórkowej. Zmierzając do sedna na innym forum przeczytałem żeby zrobić człowieka wojownika a potem w edytorze zmienić wygląd i cechy no i ok ale czy gra pół orkiem różni się czymś jeszcze poza romansami? jakieś inne zadania, reakcji postaci, jakieś znaczące różnice?

Jeszcze jedno - grając wojownikiem znajdę bez problemu magów do drużyny?

Comments

• MivsanMivsan Member Posts: 138
    edited March 2014
    Jeżeli chodzi o romanse, możesz zainstalować mod BG2 Tweak Pack, w którym znajdziesz opcję "no racial requirements", która spowoduje, że towarzyszki ulegną twym wdziękom bez względu na rasę. Jeżeli wolisz edycję save'a, to użyj do tego programu EE Keeper. Jeżeli chodzi o zadania, reakcje, itp., to nie ma różnicy.

Magów znajdziesz bez problemu. Ogólnie, w obydwu częściach gry jest duży wybór potencjalnych towarzyszy do zrekrutowania.

Sign In or Register to comment.