Skip to content

Gra półorkiem

BarryBannanBarryBannan Member Posts: 1
Hej

Nigdy nie grałem w bg ale tyle się o nim nasłuchałem i naczytałem, że postanowiłem to zmienić. Kupiłem obie części bg ee chciałem zagrać półorkiem berserkiem ale doczytałem się, że ork ma ograniczone pole do popisu w interakcji z towarzyszkami. Olałbym to gdybym w głowie nie miał informacji o najlepszej grze rpg, wspaniałej fabule, genialnych dialogach i uj wie co jeszcze dlatego chciałbym mieć to i to. Orka i żadnych ograniczeń, jak w reklamie pewnej sieci komórkowej. Zmierzając do sedna na innym forum przeczytałem żeby zrobić człowieka wojownika a potem w edytorze zmienić wygląd i cechy no i ok ale czy gra pół orkiem różni się czymś jeszcze poza romansami? jakieś inne zadania, reakcji postaci, jakieś znaczące różnice?

Jeszcze jedno - grając wojownikiem znajdę bez problemu magów do drużyny?

Comments

  • MivsanMivsan Member Posts: 139
    edited March 2014
    Jeżeli chodzi o romanse, możesz zainstalować mod BG2 Tweak Pack, w którym znajdziesz opcję "no racial requirements", która spowoduje, że towarzyszki ulegną twym wdziękom bez względu na rasę. Jeżeli wolisz edycję save'a, to użyj do tego programu EE Keeper. Jeżeli chodzi o zadania, reakcje, itp., to nie ma różnicy.

    Magów znajdziesz bez problemu. Ogólnie, w obydwu częściach gry jest duży wybór potencjalnych towarzyszy do zrekrutowania.
Sign In or Register to comment.