Skip to content

Vše co potřebujete vědět = [ HERNÍ MECHANISMY ]

2»

Comments

  • StrangerMoudryStrangerMoudry Member Posts: 55
    edited June 2022
    Které dveře přesně myslíš? Ne snad ty které ti hodí hlášku, že jsou zablokované zevnitř, pokud je chceš otevřít pomocí zlodějských schopností, že ne?
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Ty na začátku, ještě než vyjdu výše po schodech a jež jsou jižněji od místností za tím mostem.
    Jen mi to napíše: Zamčeno a to je vše, nic dalšího, že by byly magicky zamčené nebo zamčené z druhé strany.
    To bych věděl, že je normálně paklíčem neotevřu.
    ... a u nové zlodějky vidím jen Najít past, Ukrytí a Krádež a to je vše. :(
  • StrangerMoudryStrangerMoudry Member Posts: 55
    Pokud myslíš tyhle.
    3k8h0n58a8t7.png
    Tak to nepatří do sekce herní mechanismy, ale do sekce návody. Ty se totiž dají otevřít pouze zevnitř. ( Vstup je v druhém podlaží pomocí lana.)
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Aha, díky za info.
    To jsem nevěděl.
    Nic dalšího mi to nenapsalo, že nejdou normálně otevřít nebo že se dají otevřít jen z druhé strany.
    Ted už to aspon vím a nemusím si toho všímat. :)
  • StrangerMoudryStrangerMoudry Member Posts: 55
    edited June 2022
    Pokud na ně klikneš, objeví se hláška: zamčeno.
    Pokud na ně se zlodějem použiješ schopnost. Objeví se hláška: Dveře se zdají být zataraseny z druhé strany. Viz obrazek

    Jinak ve druhém podlaží jsou tajné dveře. Otevřeš je vyřešením hádanky s barevnými kotlíky. Není to složité na logiku, ale chce to pečlivě všímat si okolí.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Ani se zlodějem se mi nezměnil kurzor a ted jsem v dalším patře a když jsem chtěl kliknout na objevenou past, tak to také nijak nešlo ... s onou zlodějkou.
    Tak už nevím, kde dělám chybu, že dříve mi to šlo a automaticky a hned - s Imoen a ted nevím, jak s tou novou zlodějkou aspon zablokovat past. :(
  • StrangerMoudryStrangerMoudry Member Posts: 55
    Pokud objevíš past musíš aktivovat zlodějnu (taková nekonečná ležatá osmička) viz můj obrázek nahoře a nebo stitskem F5. a pak klikneš na danou past. Stejným způsobem se i otevírají zamčené truhly a dveře. Tyto mechaniky jsou zde od základní hry. Asi by sis napřed měl znova projet tutoriál. (viz úvodní lokace základní hry . :)
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Aaaaha. :D
    To je prostě zlodějova škraboška/maska, se kterou se to odemyká, blokace pastí apod.
    Už mi to funguje.
    Přes F5.
    Díky za nakopnutí správným směrem a vyřešení mého problému. :)
Sign In or Register to comment.