Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

BG EE 2.5 Alternatywne avatary i stare "paperdolls".

bon003bon003 Member Posts: 10
edited December 1 in Polski
Witam poszperałem trochę w otchłani internetu i znalazłem kilka fajnych drobiazgów odnośnie tematu:

Nowe wyglądy niektórych klas/ras w poszczególnych pancerzach podczas grania.
Znacznie różnią się wyglądem od tych z Enhanced Edition np. elfy w skórzanych pancerzach mają teraz płaszcze. Wojownik człowiek ma długie spodnie i szersze naramienniki, itp.
Przywrócone oryginalne paperdolls na miejsce tych brzydkich z EE [nie ma więcej zielonego kwadratu] Jest też kilka nowych fryzur dla kobiety maga elfa, kobiety człowieka wojownika w ciężkiej płytówce, kobiety człowieka maga.

- Jeśli ktoś coś potrzebuje z tego filmu, to mogę mu wysłać poszczególne pliki ze mojego override
- Jeśli ktoś ma w szczególności nowe animacje wyglądy ras/klas to to też jestem zainteresowany
Zawsze lubiłem ładne ludziki, bo to co zrobili w EE np. z paperdolls woła o pomste do nieba...

Tu na szybkim filmiku kilka zmian na mojej grze [mam tych zmian wiecej]
Może w przyszłości zrobię z tego instalkę jak ogarnę te całe weidu
Na razie mam to wszystko z poziomu override

Tu strona gościa co ulepszył niektóre pancerze z Baldura znacznie zmieniając ich wygląd [dodał np. elfom w skórzanej zbroi płaszcze i wiele więcej]

http://www.sentrizeal.com/lists_cat1_pg1.htm
http://www.sentrizeal.com/lists_cat1_pg2.htm

SikorskyPhælin

Comments

• SikorskySikorsky Member Posts: 333
    Coś co powinno być zrobione oficjalnie w jakimś patchu. Kiedyś pytałem gdzieś o paperdollsy z oryginalnego BG to powiedzieli, że nie mogli ich użyć bo silnik BG ma zaimplementowane m.in. walkę dwiem brońmi i stare PD tego nie obsługują. Ale jak widać wyżej jak się chce to można. Tęsknię za wyglądem wojownika w pełnej płytówce czy za starym wyglądem żołnieży Płomiennej Pięści.

bon003
  • bon003bon003 Member Posts: 10
    edited December 8
    Stare paperdols działające pod najnowszą wersją obu części EE czyli 2.5
    masz nawet na tym forum w anglojęzycznej wersji, pod tym tematem.
    https://forums.beamdog.com/discussion/71390/old-school-paper-dolls-are-now-broken
    Wystarczy sciągnąć ten plik 2.0 mb [ premade dolls.zip ] i wypakować do folderu override w twoim BG to ci zastąpi.

Na drugiej podstronie masz tam jeszcze jakieś alternatywne wersje ze zmienionymi ikonami mieczy i innymi poprawkami ale mi pasuje ten pierwszy plik.

Te nowe paperdolls z EE są obrzydliwe, Imoen wygląda jak pływaczka z NRD z lat 70...
    Dlatego też zmieniłem na stare, które są po stokroć ładniejsze.
    Mają sympatyczniejsze mordki i ogólnie cały wygląd postaci w inventory.

Pozdrawiam

Post edited by bon003 on
Sign In or Register to comment.