Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

BG:EE - brak Fronczewskiego

RunnersHighRunnersHigh Member Posts: 2
Hej, w grze brakuje wypowiedzi Piotra Fronczewskiego, klasycznego "Przed wyruszeniem w drogę...", Pojawia się jedynie tekst, ale samego głosu już nie ma. Da się coś z tym zrobić?

Comments

• memorymemory Member Posts: 29
    Da się:
    Klakier wrote: »
    Przenieście wszystkie pliki z katalogu overrides (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/overrides) do katalogu sounds (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/sounds). Dźwięki dalej działają, nie pompują się do save a więc nie powinny przestawać działać i można grać bez nadpisywania wersji save.
    Wisisz piwo @Klakier .
    Hmmm... wszyscy wisimy mu piwo ;)

• RunnersHighRunnersHigh Member Posts: 2
    Tak zrobiłem i nic się nie zmieniło. Gram w wersję Steam z modem NPC jeśli może to w czymś pomóc.

• memorymemory Member Posts: 29
    To może tak:
    aragami wrote: »
    Ok , zglosiłem to na BeamDog-u . Jeszcze raz sprawdziłem sprawe, wyrzucilem wszystkie pliki sav, zapisałem nowy ...zapisuje sie jako sav v1.0 , po wczytaniu brak Pana Piotra . Po zmianie , sav v2.0 wszystko wraca do normy. Jak ktos chce sie pobawić to może spróbować.
    Pozdrawiam
    Być może znajdziesz jeszcze jakieś podpowiedzi w tym temacie.

Sign In or Register to comment.