Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Biblioteka Gier Komputerowych - Baldur's Gate 2

chris_abdelchris_abdel Member Posts: 8
Hej! odkupie poradnik z Biblioteki Gier Komputerowych do Cieni Amn i Tronu Bhaala. Za granicą wydawało je wydawnictwo Prima :)

Comments

• SilvarenSilvaren Member Posts: 148
    Takie coś?
    baldurs-gate-2-solucja.jpg
    Nie wiedziałem, że do ToB też wyszło. To ze zdjęcia można czasem znaleźć na alledrogo za dyszkę w ofertach antykwariatów.

• chris_abdelchris_abdel Member Posts: 8
    Silvaren wrote: »
    Takie coś?

Nie wiedziałem, że do ToB też wyszło. To ze zdjęcia można czasem znaleźć na alledrogo za dyszkę w ofertach antykwariatów.

Właśnie to, a zainspirował mnie do poszukiwań wpis na Twoim blogu :) szukam, dzięki!

Widzę nawet teraz na alledrogo, ale drogo bo prawie 4 dyszki i okładka jakby zdarta w jednym miejscu. Ja chyba dychę dałem wtedy a aukcję wystawiał jakiś antykwariat.

• RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 214
    Podłączę się trochę do tematu i zapytam czy warto w ogóle polować na powyższe książeczki? Znajdują się w nich jakieś ciekawe informacje czy to raczej ciekawostka kolekcjonerska?

edited August 18
    Jest tam opis wszystkich lokacji, zadań, NPC i potworów z rozpisanymi pulami doświadczenia i szczegółową zawartością posiadanych przez nich skarbów. Jak quest ma parę rozwiązań, to są przedstawiane wszystkie alternatywy. Do tego informacje o ukrytych współczynnikach, jak np. rewolta w twierdzy wojownika itp.

pevdrn6kcaay.jpg

hgzni40w4xsq.jpg

Nie ma tam raczej nic, co zaskoczyłoby ludzi znających grę. Większość tych informacji i tak znajduje się w sieci gdzieś na wiki i innych poradnikach. To bardziej taka przydatna "mapa" zawartości, jak ktoś planuje ją jakoś twórczo wykorzystać i np. zapomniał imienia jakiegoś NPC z questa czy nie był pewien możliwości pozostawionych graczom w jakimś zadaniu.

Sign In or Register to comment.