Skip to content

Błędy w grze

zdechlakzdechlak Member Posts: 75
edited November 2012 in Polski
- Buty szybkości nazwane butami leoparda nie działają

- Przy pierwszej walce z Sarevokiem (w budynku rządowym) po zabiciu sobowtórniaków nie pojawia się dalszy dialog (trzeba parę razy próbować przechodzić ten quest)
«13

Comments

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jak to, jak to "buty leoparda"? W polskiej wersji? Ej, coś tu nie tak!
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    Lucky said:

    Jak to, jak to "buty leoparda"? W polskiej wersji? Ej, coś tu nie tak!

    http://postimage.org/image/l1q5njflz/
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No to co wprowadzasz ludzi w błąd? Łapy Geparda to Łapy Geparda, a nie "buty leoparda". Litości.
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    Lucky said:

    No to co wprowadzasz ludzi w błąd? Łapy Geparda to Łapy Geparda, a nie "buty leoparda". Litości.

    i to zwykłe niemagiczne obuwie niby jest?
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    miecz "Poszukiwacz złota +1" nie ma opisu
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @zdechlak W polskiej czy ogółem. Bo wydawało mi się, że tłumaczyłem ten opis.
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    w Polskiej mam zrzut ekranu
    viader said:

    @zdechlak W polskiej czy ogółem. Bo wydawało mi się, że tłumaczyłem ten opis.

    http://postimage.org/image/cp1bqzj9x/
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    rażący błąd w grze: można zabijać NPC bez konsekwencji (inni stoją i nie są agresywni)
  • favikfavik Member Posts: 9
    Questy nowych NPC są mocno zabugowane. Quest z Dorna nie odpala się (trzeba kilka razy porozmawiać z postacią z questu save/load aż da radę. Quest z Neerą nie uaktualnia się w dzienniku. A dziennik nie chce się przewijać scrollem, trzeba klikać na suwak :/
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    nie mówiąc o tym że przewijanie dziennika to jakaś porażka, co chwila włącza mi się opcja edycji
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited November 2012
    @zdechlak Ja mam w arkuszu pod ID 29083

    "Poszukiwacz Złota
    Stworzony przez krasnoludy w służbie świątyni Waukeen w Amn, ten dwuręczny miecz czerpie moc z złota znajdującego się w przy dzierżycielu. Ludzie zamożni mogą zadawać nim potężne ciosy, lecz dla biedaków, Poszukiwacz Złota nie będzie lepszy niż zwykły wielki miecz.

    PARAMETRY:

    Specjalne:
    – Zużywa 10 sztuk złota przy udanym trafieniu.

    TraK0: +1
    Obrażenia: 1d10+4 (cięte)
    Opóźnienie: 10
    Typ biegłości: miecz oburęczny

    Wymagania:
    – Siła 14

    Waga: 15
    "

    To co widzimy na ekranie, jest dodane przez silnik. Może jest tutaj użyty inny string, Jednak potrzebuję znaleźć odpowiednik ang, dałbyś?
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Błąd przy quescie Dorna kiedy znalazłem Kryll i podchodziłem do niej całą drużyna nic się nie działo nie włączał się jej automatyczny dialog z dornem i nie dało się w żaden sposób z nią porozmawiać, wykombinowałem dopiero żeby podejść tam samym dornem i dopiero udało mi się zrealizować questa...
  • krzysiukrzysiu Member Posts: 14
    po wyjściu z kopalni neskhel i po walce z NIMBULEM pod gospodą ( ten najemnik ) gdy ginie, GRA MI SIĘ ZAMYYKA, CO MAM ZROBIĆ? po prostu gra się zamyka .. za każdym razem :/ zawiesza się i zonk..
  • krzysiukrzysiu Member Posts: 14
    przy którejś próbie udało się uniknąć zamknięcia gry, po prostu w tamtym momencie nie patrzę na walke..
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    Lucky said:

    No to co wprowadzasz ludzi w błąd? Łapy Geparda to Łapy Geparda, a nie "buty leoparda". Litości.

    a więc wracając do butów, mój błąd miałem pierścień swobody ruchów
    przy czym - brak opisu owych butów w Polskiej wersji językowej tak mi się zdaje - jeśli chodzi o same ich parametry widnieje opis owszem, ale tylko i wyłącznie w informacjach waga, nic ponadto tak ma być chyba nie

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @zdechlak – te Łapy Geparda nie mają statsów również w wersji ang. Nie wiem dlaczego.
  • cytryncytryn Member Posts: 39
    ja miałem błąd, że nasz nowy przyjaciel mnich non stop chciał do mnie dołączyć, nie dało się przejść przez naskhel, przez cały czas wyskakiwało okienko dialogowe

    niestety nie był w planie w drużynie dlatego dostał odpowiedź mieczem... szkoda, że zginął przez bug gry :)
  • krzysiukrzysiu Member Posts: 14
    gra mi sie wyłącza.. nieregularnie zawsze GDY WALCZE... zawiesza się i wyłacza, jest to denerwujące. ktoś zna powód? mam win 7
  • krzysiukrzysiu Member Posts: 14
    nasiliło się to do takeigo stopnia, ze przy każdej walce mi wyłącza gre :/... ratujcie prosze co robic?
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    krzysiu said:

    nasiliło się to do takeigo stopnia, ze przy każdej walce mi wyłącza gre :/... ratujcie prosze co robic?

    miałem kiedyś podobny problem w Baldurs Gate 2 do dziś go nie rozwiązałem
    spróbuj grać w oknie może zamiast full screen
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    za to kiedy ja wychodzę w gry,wyłączam ją całkiem to się zawiesza cały komputer i muszę go włączać na nowo.
  • krzysiukrzysiu Member Posts: 14
    nic nie pomaga, nadal gra się zamyka
  • DoklinShaftDoklinShaft Member Posts: 42
    Błąd o taki, że przy pierwszym spotkaniu nie przyjąłem Naere do grupy, no spoko jest info, że czekać będzie w "Pod Pomocną Dłonią". Zrobiłem 2 rozdziały i uznałem, że zrobię jej sidequesta, wchodzę do PPD, i co? Nie da się z nią nawet pogadać, kompletny brak możliwości przyłączenia do drużyny, jakiąś solucja do tego czy czekać na update z fixem?
  • DoklinShaftDoklinShaft Member Posts: 42
    ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @DoklinShaft – jeśli nikt nie odpowiedział, to najwyraźniej jak na razie nie.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    I nie ma sensu ponaglać do odpowiedzi, bo jak ktoś ma odpowiedzieć, to prędzej czy później to zrobi, nie niecierpliw się. I przypominam @DoklinShaft o opcji edit.
  • StaszekAlcatrazStaszekAlcatraz Member Posts: 5
    Nie chce dodawać nowego wątku na forum, więc piszę tutaj. Dzisiaj gra co chwila wychodzi do windowsa (minimalizuje się). Wczoraj nie było tego problemu. Dodam, że nie zmieniałem nic w żadnych ustawieniach...
    Ma ktoś podobny problem i skuteczną metodę na poradzenie sobie z nim?
  • ZaxZax Member Posts: 15
    edited December 2012
    Oj w końcu też dosięgnął mnie błąd, Wrota Baldura i Quest z otruciem całej drużyny przez Marka wszytko idzie ok, zdobywam grimuar +1 Madrości zanoszę go do do świątyni Umberlee dostaje zwój zdjęcia klątwy i mam się spotkać z Lothanderem, który czeka na piętrze w tawernie "Ostrze i Gwiazdy". Niestety nie ma go tam ani nigdzie indziej. po 24 h umiera cała drużyna...

    help
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    @Zax a patrzyłeś w podziemiach tychże Ostrza i Gwiazdy?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A żeby było śmiesznie, ja skończyłem dzisiaj grę i w ogóle nikt mnie nie otruł.
Sign In or Register to comment.