Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Dark Dreams of Furiae - a new module for NWN:EE! Buy now
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Mody do Oryginalnego Baldur's Gate

SikorskySikorsky Member Posts: 399
Chciałbym sobie przypomnieć doświadczenie grania w oryginał. Jako, że w temacie modów nie jestem zbyt dobry proszę o pomoc w instalacji. Chce tylko zainstalować UB, jakiś bugfix i widescreen. Problem w tym, że nie wiem gdzie szukać ani w jakiej kolejności zainstalować.

Comments

• SikorskySikorsky Member Posts: 399
    memory wrote: »

Dzięki. Takie pytanie jeszcze. Gra z GoGa jest w wersji 1.3.0.1, aktualizować do wersji 1.3.5521? Czym wymieniony fixpack różni się od Baldurdash? Czy zainstalować też TWM GUI? Ogólnie to robiąc rozpoznanie zainteresowałem się takimi modami:
    TotSC Patch 1.3.5521
    Baldurdash FixPack v1.1
    Unfinished Business v14
    Lepsza muzyka w BG 1
    Widescreen Mod v3.07
    TWM_GUI_beta0,994
    Max HP per level
    BG1varFIX
    Tweaks Anthology

Czy te mody są ze sobą kompatybilne? W jakiej kolejności to instalujemy?

• memorymemory Member Posts: 52
    Sprawdź kolejność instalacji tutaj. W odnośnikach znajdziesz też pewnie trochę informacji o tych modach.
    Nie jestem pewien, czy TWM Gui współgra z Widescreenem, ale samo TWM jest według mnie obowiązkowym dodatkiem do BG1.

• Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    WARNING: internal label [16] not found in processed DLG [JAHEIJ]
    ERROR: COPY_TRANS JAHEIJ state #16 out of range 0-14, SKIPPED
    ERROR: Cannot process COPY_TRANS (Failure("COPY_TRANS out of range"))
    ERROR: processing COPY_TRANS [NOzWM\NPC\Miranda\MirandaJ.d]: Failure("COPY_TRANS out of range")
    Stopping installation because of error.

ERROR Installing [Nowe Opowiesci z Wybrzeza Mieczy], rolling back to previous state
    Will uninstall 840 files for [NOZWM/SETUP-NOZWM.TP2] component 0.
    Uninstalled 840 files for [NOZWM/SETUP-NOZWM.TP2] component 0.
    ERROR: Failure("COPY_TRANS out of range")
    Please make a backup of the file: SETUP-NOZWM.DEBUG and look for support at: nowus777 and viader

Mam taki błąd wiecie może o co chodzi ?

• memorymemory Member Posts: 52
    Ale próbujesz zainstalować na wersji EE? Bo post wrzuciłeś w temacie o modach do klasycznej wersji.

• Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    edited July 8
    mod to mod prawda a kwestii błędu innego nie widzę niż związany z modem ogólnym :/
    Więc wiesz może o co chodzi ?

Sign In or Register to comment.