Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Dark Dreams of Furiae - a new module for NWN:EE! Buy now
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

BG2 EE Łowca - jak rozwijać?

SalvadorekSalvadorek Member Posts: 8
Witajcie,

Postanowiłem odświeżyć sobie BG2, dwójeczkę już kiedyś przechodziłem ale było to naprawdę sporo lat temu :) Mój wybór padł na Łowcę i chciałbym raczej iść w stronę walki w zwarciu dwiema broniami niż strzelectwa. Patrzyłem sobie podklasy i tak jakoś mnie nie przekonują: Łucznik to wiadomo stricto pod strzelectwo, władca zwierząt jest meh... nie może się posługiwać broniami metalowymi czyli odpada. Jedynie ten Tropiciel mógłby pasować z umiejętnością sztyletowania. Zastanawiam się jednakże czy warto w to iść czy też nie lepiej zrobić "Czystego" Łowcę?

Jakie specjalizacje mi polecacie? Walka dwiema broniami to wiadomo, do tego myślałem o specjalizacji w długich mieczach oraz sejmitarach i katanach. I tak wiem, że wojownik byłby lepszy z racji możliwości osiągania mistrzowskiej biegłości w danych broniach ale wojownikiem już grałem (dokładnie podklasą Kensai) i teraz wolałbym jednak coś innego :)

Co o tym myślicie? Dzięki za porady :)

Comments

Sign In or Register to comment.