Skip to content

zakup poprzez Beamdog

1235

Comments

  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Lucky said:

    Wiadomo już coś z tym plikiem do ściągnięcia? Chyba nie wymagają do tego klienta Beamdoga?

    Pytam o to samo bo albo niemożna go jeszcze sciągnać albo nie wiem jak ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No ja jeszcze w ogóle nie dostałem żadnego maila a na stronie Beamdoga nie ma wzmianki o jakimkolwiek downloadzie. Może jeszcze za wcześnie.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    W każdym bądź razie pojawiły się nowe screeny ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    Fajnie, że dali cokolwiek na tydzień przed premierą. Swoją drogą myślałem, że Black Pits będzie integralną częścią gry, a screen sugeruje, że coś innego.

    Ale nowe screeny wyglądają miooooodnie :D

    Mam jedno ważne pytanie, jak usunąć niechcianą grę, która się jakoś zapanoszyła do folderu MY GAMES na Beamdogu? Jest taka możliwość?
    Post edited by Lucky on
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    jak wszystkie gry z beamdoga będzie się je pobierać po zalogowaniu do klienta, wygląda to dokładnie tak samo jak w systemie steam.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Jak już będzie można pobierać to napiszcie, będzie wiadomo kiedy szukać linka na poczcie bądź wchodzić na baemdoga ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    @M6k3 - czyli jednak trzeba pobrać klienta?? Sądziłem, że nie trzeba i klient jest opcjonalny, to jak jest? Będzie plik do ściągnięcia ze strony czy tylko za pomocą klienta?
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Kurde ale lipnie z tym Black Pits, jeśli to jest tak jak mi się wydaje... A może to jest na zasadzie jak Twierdza Strażnika - lokalizacja jest gdzieś tam na mapce, można tam się udać w każdej chwili, ale jeśli ktoś nie chce grać całej gry żeby to zaliczyć, to po tej opcji Cię wyrzuca od razu tam z jakąś losową drużyną i se grasz... hmm, wie ktoś?
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    tak jak wszystkie gry beamdoga pobiera sie przez klienta, musisz sie zalogować i w miejscu gdzie pisze "getting download info" będzie "download". Co do Black pits na screenach widać że jest to oddzielna przygoda pewnie można całkiem nowy team zbudować albo eksport
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    @Selendis - http://24timezones.com/us_map/usa_time_pl.htm tutaj masz podany czas w USA. Myślę, że udostępnią gre dopiero jak będzie u nich dzień. Obstawiam, że zaczniemy ściągać około 16-17-18 (czasu naszego oczywiście).
    SelendisM6k3
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    To trochę gówniane rozwiązanie - najlepsze byłoby takie jak z twierdzą strażnika.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168

    @Selendis - http://24timezones.com/us_map/usa_time_pl.htm tutaj masz podany czas w USA. Myślę, że udostępnią gre dopiero jak będzie u nich dzień. Obstawiam, że zaczniemy ściągać około 16-17-18 (czasu naszego oczywiście).

    Dzięki teraz będę wiedział mniej więcej na co czekać;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jak osobna przygoda z budowaniem nowego składu to wielkie fuj ode mnie, liczyłem (i dalej liczę) na lokację gdzieś w trakcie gdy, inaczej jakoś to sensu dla mnie nie ma.

    No to muszę ściągnąć tego klienta, cholercia wydawało mi się, że klient nie jest wymagany do grania / ściągania.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Klient w internetowej sprzedaży gier to norma, i łatwe rozwiązanie. po za tym w folderze klienta będziesz miał folder mygames i tam własnie ściągnie/zainstaluje się gra (aczkolwiek 100 procent pewny nie jestem. #Lucky nigdy nie korzystałeś z Steam ?:D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Korzystałem ze Steama, mam tam Skyrima oraz z Origina, mam tam Fifkę, ale nie znoszę tych programów jak psa :D Dla mnie istnieje dalej tylko instalka z płyty i basta, nie dzierżę wymaganego łączenie z internetem podczas / przed / po grania, taki oldskul ze mnie :)

    No ale teraz czuję się zmuszony :)
    Murk
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    Niestety idziemy w kierunku cyfryzacji i z roku na rok będzie co raz mniej pudełekowych gier.

    @Lucky - grasz w FUTa?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ultimate? Oj, nie, choć się przymierzałem. Przyznam, że nie mam na to ostatnio czasu, ledwo co popykam czasem wieczorem.

    Ja nawet rozumiem tą cyfryzację, nie podoba mi się po prostu swego rodzaju zależność jaka zacieśnia się między potencjalnym graczem a producentem, idzie to moim zdaniem tylko w coraz częstszą nerwówkę dla graczy.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Osobiście mam nadzieję z z klienta ściągniemy tylko luncher albo coś takiego :D
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    Odkąd pojawiły się wersje cyfrowe to zdecydowanie wole je od pudełkowych wydań (może dlatego, że nie kupuje wersji kolekcjonerskich). Chociaż gdyby pojawiła się wersja kolekcjonerska Baldura to brałbym w ciemno. Chyba każdy chciałby mieć np. figurkę Goriona na półce.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    Wolałbym Sarevoka :) Ja w sumie zastanawiałem się kiedyś na tym czy bym kupił i chyba bym się nie zdecydował jednak. Mając wersję elektroniczną zakonserwowałbym godnie plik i już. Wiem, że miałbym Baldura. Inna sprawa gdybym jeszcze nie zakupił elektronicznej wersji a wyszłaby pudełkowa, wówczas bym się zastanowił.
    Z tego co pamiętam, to samo granie, odpalenie gry, nie będzie wymagało klienta. Luncher może i tak, ale mam nadzieję, że na tym poprzestaną ;)
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    Dostępny download! ;)
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Przez beamdog clienta, czy można sam launcher?
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    ;DDDDDD juz zasysam ;D
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    Ja ściągam przez beamdog client
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    idzie umnie jak krew z nosa...
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    No u mnie też beznadziejna prędkość. Gdyby mi szło pełną prędkością jaką u mnie może iść to 5min i mam gre, a tu idzie max 15kb/s.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    mam rozwiazanie wyłacz beamdoga i włacz ponownie umnie odrazu skok z 91 dni na 2 godziny ;D
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Włączcie sobie wszyscy w ustawieniach turbo to się wam będzie szybciej ściagać, a przy okazji wysyłacie też do innych i im tez się będzie ściągać lepiej.
    Selendis
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    fakt pomogło dzieki ;)
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    Jeszcze tylko połowa ! Ah! Szkoda, że dziś jeszcze sobie nie pogramy^^
Sign In or Register to comment.