Skip to content

zakup poprzez Beamdog

12346»

Comments

  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    Gdzie Wam się tak spieszy skoro i tak nie można grać :)
    PS: 40% :P
    Phælin
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    To jaką prędkością Ci idzie?
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    Różnie, w większości ~150kb, ale czasem wali po 450 :)
    Ale ściągam już od kiedy udostępnili, czyli jakies 30min
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    ehh umnie 0.7% ... i ani drgnie...
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    Będe się czuł pewniej, jeśli będę miał już to na kompie :)
    PS już 800 MB :D
  • sztolpenOSsztolpenOS Member Posts: 14
    moze mi ktos pomoze. Po instalacji beamdog client, leci po zalogowaniu "loading" ale nie wczytuje zadnej tresci. Przeciazenie serwera czy inny problem?
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    chyba przeciążenie u mnie to samo ;)
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    edited November 2012
    u mnie normalnie, ściąganie też jest z standardową prędkością na moim łączu ;d
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    edited November 2012
    No wkońcu! Idzie mi pełną szybkością po 3mb/s

    P.S
    No i ściągnięte :)
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    edited November 2012
    vormulax said:

    Gdzie Wam się tak spieszy skoro i tak nie można grać :)
    PS: 40% :P

    Otóż to :P
    Krystek said:

    No i ściągnięte :)

    O stary, zajebiście! Opowiadaj jak się patrzy na pliczki w folderku!
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    @Przemkas, niektóre z tych pliczków chyba można odpalić i podejrzeć (zdaje się że konkretnie muzykę), więc jednak to coś więcej, niż suche przeglądanie folderów.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited November 2012
    A dali chitin.key? Bo jak tak to wszystko co do przejrzenia w tych folderach można przejrzeć.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Powiedzcie Ci którzy już pościągali, jak wygląda ściągnięty folder - jest osobny czy podpięty pod klienta Beamdoga. Chodzi mi o to czy można go swobodnie przenieść z koma na kompa. To bardzo ważne. Dzięki.
  • GLenGLen Member Posts: 20
    @Lucky Jest osobny folder, polecam ściągnąć przez launchera, nie widzę sensu instalowania steamopodobnego klienta tylko pod BGEE.
  • NamikNamik Member Posts: 11
    No, mi ściąga z zawrotną prędkością 30 - 50 B/s. Normalnie aż łeb urywa.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No chyba faktycznie obejdę się bez klienta. Ale to dobrze, że to osobny folder, zgram na pena i do domu.
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Gdzie można ściągnąć launcher? Ja ściagalem przez clienta ale wole miec sam launcher, ten ich client mi sie nie podoba. Co do folderu, to trent napisal ze brakuje 500mb, ktore bedzie do sciagniecia po premierze. Poki co sa suche pliki, poza muzyka, ja juz sobie troche posluchalem tej nowej tworczosci Sama Hulicka, jest niezla.
  • SheeShee Member Posts: 139
    Powinieneś dostać mail na swoją skrzynkę ;) Interesuje Cię opcja pierwsza...
    Lucky
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    może ktoś krok po kroku zrobić tutorial jak się kupuje na Beamdog ? nigdy tego nie robiłem
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A masz już konto? Jak nie to (1) załóż. (2) Wejdź w odnośnik Baldur's Gate Enhanced Edition - jest widoczny na stronie głównej i (3) klikasz w 'pre-order for $19.99', (4) wybierasz sposób płatności (czyli karta lub pay-pal) i (5) cieszysz się grą. To chyba tyle, tak w skrócie.
  • AtticusAtticus Member Posts: 8
    edited November 2012
    Witam. Resztę plików BG:EE będzie można zacząć ściągać 28 listopada -> a mógłby mi ktoś napisać jakiego czasu? :o) Tzn czy czasu USA (na którymkolwiek wybrzeżu czy też w środkowej części kraju :o) ) czy europejskiego. No i czy ściągać będzie można już od godziny 0:01?
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    Prawdopodobnie będzie to między 17-19 tak jak to było z rozpoczeciem preloadingu.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Dokładnie tak czyli około godziny 12 popołudniu w kanadzie ;D
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    Mnie ściąga obecnie około 1,5-2,0 Mb/s przy włączonym P2P. Jeśli komuś dalej nie śmiga pobieranie to sprawdźcie konfigurację routerów, może po prostu macie poblokowane porty (włączenie UPnP może poprawi sytuację).
  • LazuroLazuro Member Posts: 1
    Obecnie można ściągać praktycznie z max przepustowością przez program BeamDoga. Ja ściągałem równe 5 minut z średnią ok 4,5MB/s. Miałem czekać do premiery, ale zdecydowałem się ściągnąć wcześniej bo domyślam się jaki wtedy będzie ruch.
  • RademenesRademenes Member Posts: 12
    edited November 2012
    Kupiłem wczoraj przez peypala dzisiaj zacząlem pobierac przez "BGEEInstaller.exe" pobrało mi 1.77GB i tyle , jak poczytalem to widze ze niektorzy juz zaczeli grac w wersje eng. a u mnie nie ma mozliwosci czyżby dopiero jutro dossało resztę gry ? w BG.EE pokazało mi się ze "preload complete" , a jak próbowalem pobrac przez BeamDog to pokazało ze jest gra ale nie było żadnego linku do zassania.
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    @Rademenes:
    1. Gdzie przeczytałeś, że ktoś gra już w wersje angielską?
    2. Jutro zostanie udostępnione ostatnie 20 mega gry (chyba 20).
  • RademenesRademenes Member Posts: 12
    no moze cos pomieszałem, jak isę dokładniej wgryzłem w posty to ludziska mają tak samo jak ja.
  • ThimGrimThimGrim Member Posts: 75
    edited November 2012
    Lepiej jest ściągać przez klienta beamdoga czy bezpośrednio przez instalator BG? Bo przez to drugie pokazuje mi prędkość 170 KB/s ale MB lecą jakby szybciej. Pytam teraz bo na razie mam 66 MB z 1.8 GB...
Sign In or Register to comment.